את מתה להיכנס איתו למיטה, לצאת איתו למסעדה חדשה, להוציא אותו לבילוי מקורי, להוציא אותו לג'וגינג, למשוך אותו לקנות משהו שמזמן רצית- אבל לא כל כך הולך. קבלי כמה עצות איך לשכנע גבר ולעשות את זה מהר. את סודות השכנוע המהיר נחלק ל- עשי ואל תעשי.
מה לא לעשות ?

לפני שאת מתחילה חשוב לדעת לא לנסות לעשות לגבר רגשות אשמה או להגיד משפטים כמו "אבל אני עשיתי בשבילך את..." . בנוסף, לא לבוא בגישה שלילית, קנטרנית, ובכיינית. גישות מסוג זה מחריפות את ההתנגדויות וירחיקו אותך ממטרתך.


מהי הגישה הרצויה ?

כנשים נולדנו עם כוחות שכנוע חזקים מאוד וכדאי מאוד לנצל אותם. אנו יודעות בדיוק על איזה טריגר ללחוץ כדי שהגבר שלנו יעשו מה שנרצה.

לפני שאת ניגשת לגבר שלך, שימי את הבושם החביב עליו ביותר, התאפרי וסדרי את שיערך בסגנון שהוא אוהב. לבוש שמחמיא לך בו את חושפת טפח ומלה טפחיים, ימשוך את תשומת הלב שלו וכבר יעלה חיוך על פניו.

עכשיו, כשנקודת הפתיחה שלך טובה יש לגשת אליו כשהראש שלו נקי והוא פנוי ולהתחיל. ניגש אליו ובעדינות חושנית נבקש ממנו לעזוב הכל ולהקשיב כי זה יכול מאוד להשתלם לו. שפת הגוף שלך תהיה נינוחה ומזמינה ומשדרת רוך וחיוביות. תוך כדי השיחה, הניחי עליו כף יד רכה ולטפי את שיערו.

מבט מלטף וישיר בעיניים נותן תחושה של אינטימיות מדהימה ששמה את כל תשומת הלב שלו איתך. זו כבר התחלה מצוינת וההמשך יכול להיות מהיר.

את השיחה אפשר להתחיל ב"אתה יודע שאני אוהבת אותך, נכון ?" אחרי שהוא משיב בחיוב, פרשי את בקשתך בצורה רכה ונעימה, כשאת מספרת לו מה ייצא לו מזה. את יכולה לרמוז לו כמה תענגי אותו בלילה, ואיך תבשלי למענו את המאכל האהוב עליו, ואיזו הפתעה את מכינה לו.

במהלך ניסיון השכנוע כווני אל המכנה המשותף ביניכם ונסי לשאול רק את השאלות שהתשובה עליהן היא חיובית, לא משנה מה הוא נושא השיחה. סדרת שאלות מחושבת דיה יכולה לגרום לסדרת תשובות חיוביות והתהליך יכול להיות קצר – פחות מ-5 דקות.

כשאת מדברת, השתמשי בדימויים, תיאורים והמחשות תוך שילוב הומור דק והרבה חיוכים.
עמודים:
<<
>>
הוסיפו תגובה
תגובות לכתבה
1 החבר העקשן שלי
זיוה   11/1/2009

2 גברים כמו בוץ
ענבל   11/3/2009

3 היי
לור   4/27/2018

בניית אתרים  Eva software   כתבו לנו אודות RSS  RSS


כל הזכויות שמורות ל styler
כל התוכן המפורסם באתר הינו בבעלות הבלעדית של מקימי ועורכי האתר .
כל השימוש בתוכן של האתר מותר אך ורק באישור של בעלי האתר.