משחקי בנות: לא לבנות בלבד?

ילדים / משחקים וכיף


משחקים ברשת הפכו בשנים האחרונות לדבר אולי הכי פופלרי ברשת ובכלל באינטרנט, ואפשר להבין מדוע. חברים , זהו אולי הדבר הכי מהנה ומעביר את הזמן בקלות.
יש מבחר ענק, אפשר לשחק כמה שרוצים בלי הרף , ויש המון משחקים שונים ומשונים שמתאימים לכל הילדים ולכל הנערים.

אך מה עם הבנות הללו שמשתעממות בשעות הצהריים ורוצות ללכת לשופינג עם האימהות שלהן ? או הבנות הללו שמשעמם להן והן רוצות ללכת לחוג ריקוד או חוג אחר? ובכלל כל הבנות שמשעמם להם גם בשעות הפנאי כמו הבנים? אם חשבתם שאין משחקים ברשת אשר מיועדים במיוחד לבנות, כמובן שטעיתם. חברים, ישנם משחקים ברשת לבנות והם נקראים כמובן משחקי בנות!

משחקי בנות הם משחקים מאוד מהנים ומאוד כיפים ומאתגרים המיועדים אך ורק לבנות. הכוונה היא שאם בן כלשהו ינסה לשחק בהם, סביר להניח כי הוא לא ייהנה מכך משום שאלו משחקים המבוססים על דברים שרק בנות אוהבות לעשות.

לדוגמא, יש משחק בנות בו צריך לאפר אנשים, ולא סתם לאפר בגסות ובלי מחשבה, צריך להפעיל את המוח ולאפר יפה ממש כמו מאפרת מקצועית – דבר שמזכה אתך ביותר נקודות. יש משחקים ברשת בהם צריך לבשל דברים לאנשים במסעדה וגם אותם לא מבשלים סתם – צריך להשקיע בדבר הרבה אהבה וטעם. אם שמבשלים את הארוחות כמו שצריך, וככל שהמנה שהכנת יוצאת טעימה יותר - כך את מקבלת יותר נקודות.
המשחקים מסוג זה מלמדות את הבנות שלכם גם איפור וגם בישול, ואם שכחתי לציין זה לא יעלה לכם אפילו שקל! כן, רוב משחקי הבנות הם בחינם לחלוטין וללא תשלום.

והנה לכם הסיפור שקרה לי: אחותי הקטנה תמיד רצתה ללמוד בישול וריקוד. להורים שלי לא היה כל כך הרבה כסף, אז יום אחד ששיחקתי משחקים ברשת שאני מאוד אוהב לשחק, נתקלתי בפרסום של משחקי בנות.
נכנסתי וראיתי עולם מופלא של משחקי בנות המורכב מדברים שבנות רוצות ואוהבות לעשות.
למשל, אם בנות רוצות להיות כמו שפית, רקדנית וכדומה.

אז חשבתי לעצמי, למה שלא אראה את זה לאחותי? אולי ככה היא לא תרצה את חוג הריקוד שלה. אז יום בהיר אחד קראתי לאחותי אחרי שהיא הציקה שוב להורים שלי לגבי החוגים, והראיתי לה את משחקי הבנות.

היא נדהמה לגלות שכל המשחקים שרצתה הופיעו שם. ממשחקי הבנות היא למדה גם לרקוד וגם לבשל ממש טוב! וזה מאוד מצחיק כי להורים שלי לא היה צורך לשלם אפילו שקל!

אז למי אתם מחכים אנשים? בואו לשחק משחקי בנות ותחסכו לכם כסף, וגם תנו לבנות שלכם חוויה בלתי פוסקת! 


(מאמר פרסומי)

הוסיפו תגובה
תגובות לכתבה
1 מטרת המשחק
סתיו שלום   10/10/2010

2 ממש
לי   7/4/2015

בניית אתרים  Eva software   כתבו לנו אודות RSS  RSS


כל הזכויות שמורות ל styler
כל התוכן המפורסם באתר הינו בבעלות הבלעדית של מקימי ועורכי האתר .
כל השימוש בתוכן של האתר מותר אך ורק באישור של בעלי האתר.