התחדשי בניחוח אביבי – ניחוחות חדשים לעונה המתחלפת

יופי / בשמים


האביב שמביא אתו פריחה משגעת הוא הזדמנות ליהנות מניחוחות מבושמים במיוחד, המגיעים ישירות מבקבוקי הבושם המוצעים כיום. בכל עונה, ובמיוחד לקראת האביב, מתחדשים מדפי הפרפומריות למיניהן במיטב הבשמים המתאימים לתקופה זו של השנה ומציעים ריחות שקשה לעמוד בפניהם.
נשים המחפשות ניחוח מתאים לתקופת האביב תוכלנה למצוא מבחר בשמים חדשים שזה עתה הצטרפו לשוק, בנוסף לבשמים קלאסיים המלווים אותנו כבר שנים רבות.

מאפייניהם של הבשמים האביבייםבשמים אביביים מציעים ניחוחות עדינים וריח טרי ורענן. בושם אליאן לדוגמא, כמו בשמים אביביים אחרים, מציע ריחות מפתים ועשירים אך בו זמנית גם עדינים מאד. הבושם, הכולל רכיבים שונים כמו וניל, ענבר ויסמין, נחשב לאחד הבשמים המובילים כיום והינו חלק משורה ארוכה של בשמים המוצעים לנשים המחפשות בושם אביבי משובח. הבשמים המגיעים אלינו עם תחילתו של האביב הם בשמים קלילים ברובם, שלא כמו הבשמים הכבדים, החורפיים: הם הרבה יותר רעננים וגם מתאימים לשעות הבוקר. הניחוחות האביביים נספגים בגוף היטב, אולם יש לחדשם גם במהלך היום, שכן מדובר בבשמים פחות מרוכזים.כיצד בוחרים בושם נכוןשפע הבשמים האביביים המוצע כיום בחנויות השונות, הופך את משימת חיפוש הבושם המתאים ביותר למשימה לא פשוטה. נשים רבות נמשכות לריח הקליל והרענן של בשמים אלה ומוצאות עצמן, לא אחת, מתלבטות באיזה בושם לבחור. כדי ליהנות מבחירה מוצלחת, הנה כמה טיפים שכדאי ליישם:- התאמה לסגנון ולטעם האישי – בכל עונה וגם בעונת האביב, ישנם לא מעט בשמים הנחשבים אופנתיים מאד. נכון, כדאי להתייחס לצווי האופנה, אך חשוב עוד יותר להתייחס לסגנון ולטעם האישי. אסור להתפתות לרכוש בושם אך ורק מפני שנחשב לאופנתי ומקובל יותר. כדאי לנסות אותו, לבדוק אותו ורק לאחר מכן להחליט אם הוא מתאים.- האם מדובר בבושם ליום או לערב – הבשמים האביביים לכשעצמם הם בשמים קלילים יחסית, אולם חלקם גם יכולים להתאים לערב ונחשבים לעמוקים יותר בריחם. כשמחפשים בושם באביב ובכלל, חשוב לבדוק האם הוא מתאים לשעות היום (ואז יהיה קליל ורענן הרבה יותר), או דווקא לשעות הערב (ואז כדאי ללכת דווקא על בושם עמוק יותר וחזק יותר).- גם למחיר יש חשיבות – בעוד שבעבר עלותם של מרבית הבשמים בארץ היתה גבוהה מאד, הרי שכיום, ובעיקר בשל התחרות הרבה בתחום, ניתן למצוא בשמים בטווח רחב של מחירים, שבחלקם הגדול גם משתלם במיוחד. מומלץ לפנות אל כמה מקורות שונים, לבדוק את עלותו של הבושם ולברר אם ישנם מבצעים מיוחדים או הנחות.

בושם הוא אביזר לכל דבר, ועל אחת כמה וכמה כשמדובר בבושם אביבי ורענן. רגע לפני שהאביב מגיע, זה הזמן לצאת אל החנויות ולמצוא את הבושם המתאים ביותר עבורך, שיציע את הניחוח המפתה - את הניחוח האביבי המושלם.  

הוסיפו תגובה
תגובות לכתבה
בניית אתרים  Eva software   כתבו לנו אודות RSS  RSS


כל הזכויות שמורות ל styler
כל התוכן המפורסם באתר הינו בבעלות הבלעדית של מקימי ועורכי האתר .
כל השימוש בתוכן של האתר מותר אך ורק באישור של בעלי האתר.