תספורות שגברים אוהבים

סקס ואהבה / מבט גברי


הדעה הרווחת והנדושה ביותר טוענת שגברים אוהבים בלונדיניות. ובכן, יש באמירה זו לא מעט מן האמת - גברים אכן אוהבים נשים בלונדיניות, אלא שבלונד הוא רק צבע שיער, וצביעת השיער בצבע זה או אחר לא תבטיח לנשים להפוך לאטרקטיביות ואהודות יותר בקרב המין הגברי.
לעומת צביעת השיער - תספורות כוללות בהחלט עשויות להביא לשינוי משמעותי בחזותן של נשים. תספורות שכאלה תוכלנה להפוך כמעט כל אישה לאטרקטיבית פי כמה, וזאת משום שהפנים הן חלון הראווה שלנו, ותספורות מוצלחת משולה לחלון ראווה אטרקטיבי ומושך. אם גם אתן מעוניינות לקרוא על תספורות שגברים אוהבים - המדריך הזה הוא בשבילכן!

אנחנו הגברים, בניגוד לדעה המקובלת, מעדיפים בחורות שמעיזות ומפגינות תעוזה, בניגוד לבחורות שמרניות שמתחזקות תספורות "בטוחות" ושגרתיות מאוד.

תספורותאם גם אתן מתלבטות אילו תספורות לבחור לקראת הקיץ הקרוב – אל תתביישו להפגין מעט תעוזה ואומץ, ולנסות תספורת קצרה ומאווררת יותר!

גווינית פאלטרו , למשל, תוכל לתת לכן השראה מצוינת בעניין זה, בעזרת הקארה השפיצי המפורסם שלה, כמו גם ליב טיילר ותלתליה השובבים, השיער הקצוץ הנערי של ויקטוריה בקהאם, והכרבולת הנועזת של ריהאנה.

נשים אלו נחשבות לנשים הסקסיות בעולם, והשיער הקצוץ והלא-שגרתי שלהן רק מוסיף לסקס אפיל ולהערצה שרבים מהגברים ברחבי העולם רוחשים להן.

אל תסתפקו במובן מאליו – תספורות טרנדיות כיום הן תספורות אדג'יות, שמדגישות את תווי הפנים ומעניקות לאישה מראה שובב ואטרקטיבי

 

 

 מעבר לכך, מובן מאליו שקיימות עוד הרבה תספורות שגברים אוהבים. עיקרון נוסף שמושך מאוד את תשומת לבנו הוא שילובים מפתיעים ולא צפויים.


לדוגמה: שילוב של מראה גלי או חלק של השיער עם צמה קלועה. תספורות כאלו הן קודם כל מפתיעות ולא צפויות, והן כוללות מאפיינים מסורתיים רבים המשדרים עומק ומדגישים את עומקן וחוזקן של העיניים. במידה ואתן מעט שמרניות, ולא מוכנות להיפטר בקלות מהשיער שעל ראשכן וללכת על המראה הקצוץ, התספורת הזו היא התספורת המושלמת עבורכן! כך תוכלו להתהדר בלוק צעיר, מקורי ולא צפוי, בלי להרגיש מחוללות או נועזות מדי.

והגברים? הם ימותו עליכן!

 

תספורות שגברים אוהבים 
 

תגים:   תספורות  תספורות שגברים אוהבים
הוסיפו תגובה
תגובות לכתבה
1 נחמד
גיגי   6/16/2015

2 נשים סקסיות
נונה   6/16/2015

3 תתביישו לכם. מה אתם מנסים לרצות גברים!?!
kiki   7/27/2015

בניית אתרים  Eva software   כתבו לנו אודות RSS  RSS


כל הזכויות שמורות ל styler
כל התוכן המפורסם באתר הינו בבעלות הבלעדית של מקימי ועורכי האתר .
כל השימוש בתוכן של האתר מותר אך ורק באישור של בעלי האתר.