ספק אם יש מישהו בעולם שלא מכיר את ההרגשה הזאת שנקראת כעס. מהו הכעס? מהיכן הוא נובע? אם ניתן להבין מה מהותו של הרגש הזה ניתן יהיה לטפל בו ולהפחית אותו.
התינוק צורח ,דורש את המטרנה שמסרבת להתקרר, מתוך הכיור צמח הר של כלים ועל השולחן בפינת הסלון מונחת ערימה של דוחות לטיפולך שמסר לך הבוס לפני שבוע!

לו רק היו נותנים לך שתי דקות לעצמך, להניח את הראש ,לעצום עיניים, להרים רגליים כבדות ועייפות ולהעלם לשתי דקות ארוכות, שתיים מתוקות.. צלצול הנייד מזכיר לך שאין לך זמן לחלום, לפנטז, על הקו השני בעלך, הוא יאחר בשעה בינתיים הוא מבקש: "גהצי לי חולצה ומכנסיים".

לא יהיה לו זמן להתעכב בבית הוא ממהר לכנס מנהלים שאיכשהו שכח לציין באוזנייך שהערב את הולכת לישון לבד. מיד את חשה כאב חזק מבליח בגופך, גוש של כעס מסרב לרדת מגרונך אל תוך בטנך. את מנתקת ופונה לגהץ. עם כל קמט שאת מיישרת בחולצה גדל גוש הכעס ואת עומדת להתפוצץ. אלה לא החיים שתכננת לעצמך. יש כאן טעות! סיימת לגהץ , בדיוק כשבנך הבכור התחיל במריבה מטופשת עם אחותו. זהו, הגוש בגרון הפך להר יותר גדול מזה שבכיור. ואת מוציאה הכול.

את צועקת שיפסיקו. בעלך צופה מהצד במתרחש ומחכה בסבלנות שתסיימי לאסוף בעצבנות את הצעצועים שפיזרו השניים בפרוזדור, רק אז הוא מעיר לך: "אבל למה בעצבים?!! דברי עם הילדים ברוגע, בנחת...
עמודים:
<<
>>
הוסיפו תגובה
תגובות לכתבה
בניית אתרים  Eva software   כתבו לנו אודות RSS  RSS


כל הזכויות שמורות ל styler
כל התוכן המפורסם באתר הינו בבעלות הבלעדית של מקימי ועורכי האתר .
כל השימוש בתוכן של האתר מותר אך ורק באישור של בעלי האתר.