10 סיבות שבגללן הגברים זורקים את הנשים

בית ומשפחה / יחסים
מאת:

כמה רעים אנחנו, אם מאמינים לכן, הנשים. הרי צריך להיות מנוול לגמרי בשביל לזרוק אחת מכן. אתן אלה שמוצאות אלף סיבות להחליף את הגברים כמו גרביים. אנחנו ננסה להדגיש 10 סיבות עיקריות שבגללן אנחנו אומרים לכן "שלום".

אפשר כמובן לעשות את הבעיה לפשוטה יותר ולהדגיש שהגברים רוצים אישה מושלמת, שתבשל עבורם, תנקה, תספק לגמרי במיטה ותגשים כל חלום אפשרי ובנוסף שתהיה חכמה וצנועה. אבל זה לא כך. ברוב המקרים האישה אחראית לפחות לחצי מהסיבות לניתוק הקשר. ובכן אנחנו עוזבים כאשר:

1. האישה הפכה ללא מעניינת

לא משנה במה: בשיחות או בסקס. הגבר מחפש תמיד אם לא שלמות, אז לפחות כזאת שמעניין לדבר איתה ונעים איתה במיטה. כמובן שגברים שמחפשים אישה לפעם אחת, לא ממש מתעניינים ברמת ה IQ. אבל אם מדובר במערכת יחסים ממושכת, כאן אנו חפצים לראות נשים חכמות במידה.

האישה לא צריכה להיות יותר חכמה מהגבר מכיוון שהוא ירגיש לא חכם במידה. אבל גם טיפשה שלא מתעניינת בשום דבר חוץ מסדרות ועיתוני נשים הוא לא צריך.

מסקנה - האישה צריכה להיות שחקנית, כדי להראות את עצמה כפי שהגבר רוצה לראות אותה.

בתחום הסקס צריך להיות יותר משוחררת. צניעות יתר תכריח את הגבר לחפש מישהי מהצד ואקטיביות מוגברת תגרום לחשוב, האם לא כל העיר מכירה את כישרונותיה של אישתו במיטה.

2. לא התאימו באופי

את מספקת את הגבר שלך בהכל, אמנם צצות מריבות בגלל שטויות. את לא מוצאת פשרה ולא מתפשרת בעצמך. הברירה היחידה היא - בחירה. הגבר בטבעו אוהב להיות בראש העניינים, לכן הוא רוצה שהאישה שלו תוותר לו במצבים יריבותיים. בהמשך הבחירה בידיה - אם בן זוגה הנוכחי יקר לה, היא תצטרך לוותר.

בכל אופן, אם אין לך גוף מושלם ושכל, לא צריך לקוות שהגבר מוכן לעשות עבורך הכול. יהיה לו הרבה יותר קל מאשר לך.

3. לאישה חסר איפוק

גבר בטח לא ירצה להסמיק בגלל בת זוגו אם במקום ציבורי היא פתאום מתחילה להתנהג לא יפה וזורקת צל עליו. גם לחיות עם אישה לא צפויה כזאת, שבכל רגע יכולה לעשות שטות או משהו בסגנון, אין טעם.

 

מסקנה - תלמדי לשלוט בעצמך.

4. בעבר האישה ניהלה אורך חיים חופשי עם גברים

לפני שתחליפי גברים כמו גרביים בצעירותך, תחשבי מה תעשי אחרי גיל 30, כשלמצוא את הבעל המיועד יותר קשה, ועל עברך הפרוע יודע כל כלב בעיר.

הגבר חפץ להיות אם לא הראשון, אז בטח לא 51. ובטח לא רוצה שכל מכיריו יהיו בעלי ניסיון עם אישתו.

מסקנה - תחשבי על העתיד מרגע התפתחות מינית. אם כמובן את לא רוצה כל החיים לחיות לבד.

5. האישה משתמשת בגבר לשפיכת הנפש והלב

מספרת על הבעיות שלה, צרות ועשיות כל יום. כמובן,יש צורך לחלוק בעיטת מדאיגות ואירועים, אמנם יש גבול להכל. כשאת מתקשרת לבן הזוג באמצע הלילה ואומרת שמאוד אוהבת אותו ומוכנה לעשות בשבילו הכול, עם הזמן זה גורם לאי נעימות מצד הגבר. ואם את שוב ושוב מספרת לו שקנית את הזוג ה-15 של נעליים ותחבושות היגייניות ושמפואים וקוסמטיקה, את פשוט תגרמי לא לשנוא אותך.

מסקנה - יש להבין שבין חברה לגבר יש הבדל ניכר. זאת היא שיכולה לדון איתך על הכול בעולם וליהנות משיחות כאלו. אבל הגבר יחפש אישה יותר שקטה ורגועה.

6. האישה הפסיקה לטפח את עצמה

כן, המראה החיצוני לא משחק תפקיד חשוב במערכת יחסים, אמנם אי אפשר להגיד שהגבר לא שם לב אליה. ואם הוא הכיר בלונדינית חטובה ואחרי שנתיים של חיים משותפים היא הפכה למשהו חסר צורה, מבחינה אסטטית הגבר יאבד בה עניין.

 

כן, יש גברים שאוהבים נשים מלאות. אבל הם מחפשים כאלה מלכתחילה.

מסקנה - תעקבי אחרי עצמך. המראה החיצוני שלך - בידיים שלך.

7. האישה משתמשת בגבר בתור ארנק

אנחנו אוהבים לספק אישה. חוץ מזה אנחנו מכל הלב ניקח אותך למסעדה, נקנה פרחים ותכשיטים יקרים ונקח אותך לטיול בחו"ל. בתמורה אנחנו רוצים לקבל מעט: אהבה וסקס. היינו רוצים להדגיש במיוחד את הראשון, כיוון שסקס אנחנו יכולים לקנות בהרבה יותר זול.

אם האישה תמיד מוצצת כסף מהגבר ומביאה לו בתמורה סקס בערב, אבל הוא לא מרגיש ולא רואה אהבה, במוקדן או במאוחר זה ימאס עליו ואת תישארי בלי תכשיט נוסף.

מסקנה - תסתפקי במה שיש. או אם את רוצה למשוך לאורך יותר זמן מהגבר כסף, תראי שאת אוהבת אותו. לפחות אל תגידי ישר שאת רוצה את החולצה ההיא או הטבעת. אפשר הרי פשוט לנמק, שהחורף באופנה תכשיטי יהלומים. ואת לא רוצה שהשותפים לעסק של בעלך יחשבו שהוא לא דואג לאשתו.

8. האישה מראה שהיא רוצה להתחתן

יש כאלה שהעניינים הולכים אצלם כל כך רחוק שבשביל להתחתן הן מוכנות להיכנס להריון. אם הגבר ירצה להתחתן איתך, את תרגישי את זה. אבל אם ברגע נתון הוא לא מוכן לזה, אין טעם לזרז את העניינים, את רק "תבהילי" אותו.

אף פעם אל תציעי בעצמך סקס ללא קונדום, אחרת הגבר ישר יבין שמשהו לא כשורה. וגם את הצעתו לכך אל תקבלי ישר. כמובן שגבר אף פעם לא יזרוק אישה עם הילד שלו. אבל חתונה בגלל הריון לעתים נדירות מוצלת.

9. האישה בגדה

גבר יכול לסלוח הרבה דברים, כמעט הכול, חוץ מבגידה. אם זה קרה, תהיי מוכנה לכך שאם בעלך יגלה על כך הוא ישר יקרע את היחסים ביניכם. ושום תירוצים לא יעזרו לך. אם משהו לא מספק אותך, תגידי לו על כך. עדיף להיפרד בהסכמה מאשר אחרי מריבה.

10. האישה התחילה להרוויח יותר מהגבר

אם עבור הגבר רווחים גדולים - מצב נורמאלי בהחלט, שבזכותו הוא ממצא את עצמו בחיים, עבור נשים מסוימות זה ניסיון. כשהאישה מרוויחה יותר מהגבר נוצר אצלה פיתוי להפקיר בו, להגיד איזה גבר לא טוב הוא ושבלעדיה הם היו חיים כמו עניים.

כמובן שמדיבורים כאלה הגבר קרוב לוודאי לא יהיה מרוצה ובמוקדם או במאוחר הוא יתחיל לחפש אישה אחרת. ואם הרווחים שלו משתווים לממוצע זה לא יהיה קשה כלל.

מסקנה - אם התחלת להרוויח יותר מבעלך, תהיי חכמה. תחשבי איך להתנהג, לפני שתעשי או תגידי משהו.

הוסיפו תגובה
תגובות לכתבה
1 תנחומיי.
יפעת   2/2/2008

2 זה נכון!
איריס   2/2/2008

3 אלוהים ישמור
אני   2/3/2008

4 התחלתי לא מזמן להרוויח יותר מבעלי
***   2/3/2008

5 חחח איזה שטויות, חוץ מהבגידה אולי
   2/12/2008

6 הגמלים לא מסתכלים על הדבשת שלהם
עינב   2/26/2008

7 יש משהו בדבריך
שרי הראל   3/14/2008

8 אני בתור גבר מסכים
גבר   5/6/2008

9 שוביניזם טהור של ירוקים מאוד
אשה נשואה מנוסה   5/26/2008

10 תגובה ל9
לבנה   5/31/2008

11 נשים זה עם של שרמוטות
גבר לעיניין   8/21/2008

12 לכותב היקר ולשרי הראל
נירה , תל אביב   7/11/2010

13 תגובה
גבר...   6/4/2011

14 תגובה
גבר...   6/4/2011

15 למה הגברים עוזבים
אנונימית   11/5/2014

16 אפס
אנונימי   9/2/2015

17 אתה בדיחה
אני   7/10/2015

18 wtf
אדלוש   9/30/2015

19 לכותב החולה
לילי   11/29/2015

20 לכותב החולה
לילי   11/29/2015

21 ואוווווווווווווו הלםםםםם
רויטל   3/21/2016

22 צודק כמעט בהכל
גבר ממוצע נשוי   7/9/2016

בניית אתרים  Eva software   כתבו לנו אודות RSS  RSS


כל הזכויות שמורות ל styler
כל התוכן המפורסם באתר הינו בבעלות הבלעדית של מקימי ועורכי האתר .
כל השימוש בתוכן של האתר מותר אך ורק באישור של בעלי האתר.