כוח נשי

וואן סיאביי, סינית בת 71 גררה בעזרת שינייה רכב במשקל של יותר מטונה למרחק של 20 מטר. הגברת סיבאיי מתאמנת כבר יותר מ 30 שנה. היא מרימה באופן קבוע בעזרת שינייה דליים עם מים ואופניים.

סקס

כך תגרמי לו לאבד את הראש!

אתם נשואים כבר כמה שנים וטוב לכם ביחד, אבל במיטה זה נהיה "רגיל", שגרתי, קצר ובקושי פעם בשבוע. את רוצה יותר. אחת הדרכים היעילות ביותר לחימום היחסים, היא דרך חדר השינה. עלייך לבוא עם רעיונות יצירתיים. הטיפים המענגים הבאים יסייעו לך במשימה.

להמשך כך תגרמי לו לאבד את הראש!

על הסקס שאת רוצה

לא נספר כאן על 33 התנוחות. הרי הדבר החשוב ביותר באמת – כיוון המחשבה שיעזור לך להשיג את מה שאת רוצה בסקס. בעיקרון, כיוון מחשבה כזה צריך להיות מוכר לך, הרי היית פעם ילדה ושמחת הרבה.

להמשך על הסקס שאת רוצה

אין סקס – לכו לעבוד!

זוגות שלא עושים סקס ככל הנראה יחוו מתח ויכריחו את עצמם לעבוד יותר. המדענים אומרים שהימנעות מסקס – זו תופעה קשה, שלא כדאי לזלזל בה. העניין הוא שתהליך זה מכריח זוגות עם הזמן להימנע מסקס ולהתעסק בעניינים אחרים, כדי לפצות את הצרכים המיניים.

להמשך אין סקס – לכו לעבוד!

אם אין סקס הרבה זמן

לעולם לא הייתי מאמינה שהאישה הזאת, שעכשיו יושבת כאן מולי, סובלת מחוסר אהבה. היא יפה, כבר כמה שנים נשואה לאדם נפלא ותמיד מקרינה רק אור. ועכשיו היא שותה תה אצלי במטבח וכמעט בוכה, כיוון שבעלה לא רוצה אותה יותר. לא רוצה כבר חצי שנה.

להמשך אם אין סקס הרבה זמן

סקס

בניית אתרים  Eva software   כתבו לנו אודות RSS  RSS


כל הזכויות שמורות ל styler
כל התוכן המפורסם באתר הינו בבעלות הבלעדית של מקימי ועורכי האתר .
כל השימוש בתוכן של האתר מותר אך ורק באישור של בעלי האתר.