עצלות? למה לא?!

 באמצע יום העבודה את מרגישה עצלות פתאומית? תשתמשי בזה לטובתך! תעייני באתרים מעניינים באינטרנט ותלמדי מתכונים חדשים. ותשתדלי לחשוב: אולי יש משהו שלא עשית היום למען עצמך?

מתחתנים

להתחתן ולהיעלם

לפעמים אני מגיעה לתל אביב ונזכרת בלילות ללא שינה יחד, בצחוקים, עם חברים וחברות. עשינו צבא ביחד, למדנו יחד, לילות ללא שינה לומדות למבחנים, יוצאות להפסקת סיגריה. .

להמשך להתחתן ולהיעלם

נישואין יוצאי דופן

נישואין בהם הגבר מבוגר מאשתו, גם בשנים רבות, שכיחים בתרבויות רבות וגם בישראל. די מקובל לראות היום זוגות חבוקים של גברים בעלי שיער מאפיר ופנים חרושי קמטים עם נערות צעירות, שחורות שיער וקלות תנועה.

להמשך נישואין יוצאי דופן

אחרי החתונה -כיצד לשמר את הימים הקסומים ?

אחרי שהורדתם את בגדי השרד, נחלצם מתסרוקת מסובכת וספריי מעיק שבקושי יורד בחפיפה, אחרי פתיחת המעטפות וספירת הכסף, אחרי מספר ימים של ירח דבש, מתחילים לנחות במסלול השגרה. "למה הכיור מלא כלים ? ", "למה הגרביים שלך מסתובבות במטבח? "

להמשך אחרי החתונה -כיצד לשמר את הימים הקסומים ?

3 סודות לחתונה מושלמת!

באולם או בגן אירועים ? ביער או על חוף הים ? רב מזמר או רב שכונה ? די ג'יי או להקה ? עם טראנסים או רק מזרחי ? זוהי רק רשימה חלקית של קונפליקטים העלולים לפרוץ בין הצדדים המעורבים במאורע של פעם בחיים (כולנו מקווים..). אז איך בכל זאת עוברים בשלום את האירוע החשוב בחייכם.

להמשך  3 סודות לחתונה מושלמת!
1 

מתחתנים

בניית אתרים  Eva software   כתבו לנו אודות RSS  RSS


כל הזכויות שמורות ל styler
כל התוכן המפורסם באתר הינו בבעלות הבלעדית של מקימי ועורכי האתר .
כל השימוש בתוכן של האתר מותר אך ורק באישור של בעלי האתר.