היכון, החל, צא...ואת כבר קרובה לסוף. אבל לפתע...שקט. ירדת מפסי הרכבת. ומה קרה? האורגזמה הנשית הינה דבר מורכב. כל דבר יכול להפריע. למשל...
ניחוח:
השתדלת מאוד. הדלקת נר ארומטי (ילנג-ילנג גורם להתעוררות מינית), עשית אמבט עם קצף מלטף (גברים נמשכים לריחות של תותים ווניל), שמת את הבושם האהוב עלייך...כתוצאה מכל הריחות האלה לפתע התחילו לך כאבי ראש איומים. האורגזמה לא באה בחשבון.

שאלות:
הגברים אלופים בלשאול שאלות טיפשיות במצבים רגישים. גמרת כבר מאמי? את נהנית מאמי? פשוט מתחשק לך להרוג אותו באותו הרגע!

הראש:
עדיין כואב. אבל המדענים אומרים כי התרופה הכי טובה נגד כאב ראש, התקררות ומצב רוח נחות, זה סקס. מעניין אם הם מסוגלים להגיע לאורגזמה בזמן התקף כזה של מיגרנה? בבקשה! שמישהו ייתן לי רעל!

ילדים:
גם ילדים. הבן של השכנה בוכה בגלל שמישהו כיבה לו את הטלוויזיה, האח הקטן של בן הזוג שלך זרק את ספר הביולוגיה לכל הרוחות ונדמה שהוא צמוד לדלת החדר שלכם ומציץ דרך החריץ. איך אפשר להרפות במצב כזה?

אוכל:
למרות שצלעות בולטות זה כבר לא באופנה, את משתדלת להיכנס למיטה כשאת רעבה, אבל מושכת מינית. האמת היא שכל הפנטזיות הארוטיות שלך מסתובבות כעת מסביב לסטייק אנטריקות עסיסי על מצע של פטריות שמפיניון ותפוחי אדמה אפויים עם פטרוזיליה ושום כתוש...

בעלי חיים:
ביתיים. אפשר אפילו שזה יהיה משהו שהוא לא אקזוטי. זה התיישב ליד המיטה ויושב שם. עוקב אחריכם במבט מתעניין. לא לא, את מאוד אוהבת חיות – חתלתולים, כלבלבים, תוכים ואפילו לטאות. אבל איך אפשר לחוות אורגזמה בגן חיות, במיוחד אם מקור ההתעניינות זו את בעצמך?

שומן:
גועל נפש. במיוחד במותניים. וגם על הירכיים זה לא בדיוק מושך. לא, ככה אסור להסתובב וככה אסור לשכב. את מתביישת בקפלי השומן. אבל העובדה המצערת אומרת שבמצב בו את נראית רזה להפליא, פשוט לא ניתן לחוות אורגזמה.

להתחתן:
הכוונה, האם הוא יתחתן איתך או לא? אחרי כל מה שהיה ביניכם עד עכשיו? אני פשוט חייבת להרגיע את העניינים, אחרת הוא יחליט שאני קלה להשגה ואז אין סיכוי שאלבש שמלה לבנה. לא, עדיף לקנות חליפה אלגנטית...מחשבות מועילות בהחלט. כלומר, הן מסיטות את דעתך היטב. ולא רק מהאורגזמה, אלא גם מכאב הראש.


עמודים:
<<
>>
הוסיפו תגובה
תגובות לכתבה
בניית אתרים  Eva software   כתבו לנו אודות RSS  RSS


כל הזכויות שמורות ל styler
כל התוכן המפורסם באתר הינו בבעלות הבלעדית של מקימי ועורכי האתר .
כל השימוש בתוכן של האתר מותר אך ורק באישור של בעלי האתר.