זוגות רבים שואלים את עצמם האם יש סיכוי לאהבה נצחית. האם הרגשות שלנו בשנת הנישואין או תחילת הזוגיות המופלאה שלנו יכולים להימשך לעולם או שזה חייב להיפסק מתישהו בלי סיבה, אלא סתם כי השגרה תעשה את זה לבד.
אז תשובה חד משמעית למקרה שלכם לא נוכל לתת אבל מהיכרות שלנו ובטח גם שלכם עם זוגות (לא רבים אומנם) שאוחזים ידיים אוהבות גם בגילאי 90 פלוס, עובדתית זה ייתכן, גם אם סטטיסטית זה לא קורה הרבה.

הרגש המופלא הזה שנקרא אהבה פגש את רובנו בשלב כזה או אחר בחיים. מדובר ברגש הכי חשוב כשאנו רוצים לבנות בית שמושתת על יסודות חזקים, אמיתיים ואיתנים. יהיו רבים שיגידו שבסיס איתן הוא חשבון בנק עבה, אבל אנו יכולים להצביע לכם על זוגות שגרים במפוארים שבבתים, באזורים הנחשבים ביותר ועם החיים ה"נוצצים" ביותר, שמגדירם את חייהם ככלוב של זהב וכי המחסור באהבה גורם לכך שכל התפאורה הזו שווה בעיניהם כקליפת השום.

ההתחלה יפה אצל רוב הזוגות שהתחתנו מאהבה ולא ממניעים אינטרסנטיים. מחבקים הרבה, צוחקים, מעבירים חוויות, ישנים חבוקים עד אור הבוקר, יוצאים לג'וגינג יחד והכל נראה ורוד. במהלך השנים רגש האהבה עובר שינויים. מה שהרגשנו פעם כבר לא מרגיש אותו דבר וחבל לנו.

תחילתה של האהבה בדרך כלל באה מנתונים חיצוניים כמו חיוך, חיבוק, מחמאות הדדיות, מראה משובב, פיקחות וכדומה. במהלך הדרך, אהבה אמיתית מתבססת לא רק על הקנקן אלא על מה שיש בו ולכן אם מתגלה חברות אמיתי בין בני הזוג באש ובמים, יש סיכוי מצוין לאהבה שלא פג תוקפה כיון שהיא מבוססת על חברות אמציה בין שניים.
עמודים:
<<
>>
הוסיפו תגובה
תגובות לכתבה
בניית אתרים  Eva software   כתבו לנו אודות RSS  RSS


כל הזכויות שמורות ל styler
כל התוכן המפורסם באתר הינו בבעלות הבלעדית של מקימי ועורכי האתר .
כל השימוש בתוכן של האתר מותר אך ורק באישור של בעלי האתר.