סקס ומיניות בין גברים לנשים העסיקו אותנו עוד משחר ההיסטוריה וימשיכו לתפוס חלק נכבד מסדר היום גם בשנים הבאות.
מדברים איתנו על תנוחות כאלה ואחרות, חידושים ביחסי מין, אביזרי מין שונים ומתחדשים, פטנטים כאלה ואחרים לשיפור חיי המין ועוד – יש שינויים, אך נראה כי בדבר אחד הכל נשאר אותו דבר: הפחדים של הגבר הקשורים בסקס ומיניות אינם משתנים ואולי אפילו צוברים תאוצה עם הזמן.

סקס וגברים: ארבעת הפחדים הגדולים

1."אופס.. לא יודע מה קרה אבל איפה הוא... זה בטח מהתרגשות, אבל זה יסתדר, זה לא קרה לי אף פעם, תמשיכי עוד קצת הנה הוא תיכף עומד..."

נתחיל באחד הפחדים הקמאיים והבסיסיים ביותר של גברים לפני הכניסה למיטה לתחילתו של ליל אוהבים סוער (ואולי קצת פחות). זה קורה בדרך כלל עם פרטנרית חדשה כשצריך להוכיח גבריות וכושר ביצוע. כן, דווקא אז הגבר הממוצע מפחד שהזקפה שלו לא תהיה נחושה כתמיד ושבמקום זקפה מפוארת יהיה שם בוטן מצומק שקשה למצוא גם בחיפוש מדוקדק.

אם זה קורה פעם אחת, מילא, אבל הטראומה עלולה להשפיע פסיכולוגית, וגבר שמתפקד מינית בצורה טובה בדרך כלל, עלול להיכנס לתסביכים שישפיעו בצורה שלילית על חיי המין שלו .

בדרך כלל לא מדובר בבעיה פיזיולוגית, אלא אם כן מדובר בחולי סוכרת או פתולוגיות קשות אחרות. הבעיה מתרחשת רק בסיטואציה עם אישה ודווקא כזו שאתה חושק בה מאוד ובמיוחד מישהי שהכרת ממש עכשיו ואתה "חייב" להראות לה כמה שאתה טוב.

אז אולי הפחדים לא השתנו אבל האמצעים כן. ויאגרה או הרבה גרא (אחיה הצעיר והטבעי של הגלולה הכחולה) ייתנו פתרון מצוין ולא צריך להשתמש בהם כל הזמן. לעיתים לא צריך להשתמש בהם, ומספיק שהם שם בסביבה ליתר בטחון כדי לתת לך רוגע נפשי וזקפה בריאה.
עמודים:
<<
>>
הוסיפו תגובה
תגובות לכתבה
1 סקס
אורן   9/19/2010

בניית אתרים  Eva software   כתבו לנו אודות RSS  RSS


כל הזכויות שמורות ל styler
כל התוכן המפורסם באתר הינו בבעלות הבלעדית של מקימי ועורכי האתר .
כל השימוש בתוכן של האתר מותר אך ורק באישור של בעלי האתר.