ההתחלה הייתה יפה. "הרי את מקודשת..." הכוס נשברת, צהלות האורחים, ריקודים עד השעות הקטנות, ירח דבש..
ההמשך היה קצת פחות ורוד. חיים משותפים הם לא פיקניק, ואתם לא הייתם מוכנים.
מריבות חוזרות ונשנות, חילוקי דעות, התפרצויות זעם, הורים שנוטים להתערב, אולי בעיה כלכלית, ובמקרים המסובכים יותר, בגידה. אחד מאלה או יותר הוביל אתכם למדרגות הרבנות.

לפעמים זה נגמר יפה, בפעמים אחרות זה מכוער וממושך, אבל בסופו של דבר החבילה מפורקת . עכשיו את לבד ויוצאת לשוק הפנויים- פנויות לסיבוב שני. אחרי שמיצית את החופש שקיבלת אחרי הגירושין ליציאות, פאבים וערבים עם חברות, את מוכנה לקשר הרציני הבא שלך. בשלב הזה יהיו לך הרבה מאוד "יועצים" שינסו להתאים לך את בן הזוג הבא.

"עדיף לצאת עם גבר גרוש", את שומעת מחברה טובה. "אם אפשר בלי ילדים, הכי טוב.." תוסיף הדודה. "גבר גרוש עם ילדים, זה מה שאת צריכה, הם יודעים מה זו אחריות" תאמר בהטעמה השכנה של הדודה.

מה עושים? ראשית לא מקשיבים לאף אחד. כיון שבתחום הזה נכנסים המון פרמטרים כמו גילך, מספר הילדים שלך, האם הילדים ברשותך וגורמים שברגש,ברוח ובחומר, אין כאן חוקים ברורים.

מבחינה סטטיסטית, בכל מצב, רוב הגרושות שממשיכות לפרק שני מצאו גבר גרוש כבן זוג. לצאת עם רווק צעיר יכול להיות טרנדי ונחמד אבל ברוב המקרים כשזה מגיע לשלב הנישואין או מיסוד הקשר, יתעוררו בעיות שלא יאפשרו את מימוש הקשר.

החברה השמרנית בה אנו חיים יוצרת מכבשי לחצים על הרווק והמשפחה הקרובה מתנגדת לקשר עם גרושה, במיוחד אם יש לה ילדים. נכון שעם השנים קיימת פתיחות, אך רק אם מדובר באהבה מאוד גדולה, יצעד איתך אהובך הרווק אל מתחת לחופה, כשהוא "שם פס" על כל סביבתו הקרובה. זה קורה, אבל לא הרבה.

נראה כי האופציה שבדרך כל תופסת היא לצאת עם גבר גרוש. החוויה הלא פשוטה המשותפת ששניכם עברתם, מהווה בית ספר טוב לנישואין שניים. גבר גרוש נבון יודע להפיק לקחים מנישואיו הראשונים ולא לחזור על אותן טעויות. לכן, בדייט עם גבר גרוש שימי לב שהוא לא מפיל הכל על האקסית, אלא עבר תהליך הפקת לקחים כנה ואמיתית. התבוננות בעיניו והקשבה לאינטואיציה תבהיר לך אם כוונותיו ומילותיו אמיתיות. טיפ: אם הוא "מלכלך" יותר מדי על האקסית , כדאי להיזהר.
עמודים:
<<
>>
הוסיפו תגובה
תגובות לכתבה
בניית אתרים  Eva software   כתבו לנו אודות RSS  RSS


כל הזכויות שמורות ל styler
כל התוכן המפורסם באתר הינו בבעלות הבלעדית של מקימי ועורכי האתר .
כל השימוש בתוכן של האתר מותר אך ורק באישור של בעלי האתר.