פגשת מישהו חמוד, מאוד בא לך עליו, ואת שוקלת להכניס אותו למיטה. את לא בונה עליו יותר מדי ומתכננת סקס ללילה אחד. משהו כדי למלא את המצברים, להחליף נוזלים ולקבל אנרגיה להמשך. את הרי כבר מספר חודשים לגמרי לבדך וזקוקה לחום ומגע. האם סקס מזדמן הוא הפתרון ?
סקסנראה כי חילוקי הדעות בנושא רבים ואין החלטה חד משמעית. כדי להגיע לשורש העניין יש לנתח את המבנה הבסיסי של כל אדם, גבר ואישה. כל אחד מאיתנו מורכב משני חלקים עיקריים, האחד גבוה והשני נמוך יותר. הראשון רוחני והשני פיזי. למה אנו מתכוונים ?

לדוגמא: את לבד בבית, משעמם לך, את יורדת לבר ונדלקת על בחור שיושב בפינה עם מבט מחפש כמו שלך. האינסטינקט הבסיסי קורא לך לחתור למגע. סקס מזדמן יכול להתאים לי עכשיו, את אומרת לעצמך. נפרדת לפני כמעט חצי שנה מהאקס ואת זקוקה לסקס, את חושבת, מה כבר יכול להיות ?

הצד השני שלך, יוצא כנגד. אני רוצה אהבה, אני לא מפקירה את הגוף שלי לכל אחד, אני לא עושה את זה בלי רגש, אני שומרת על הרמה שלי, אז אולי איהנה הלילה וגם זה בספק, אבל בבוקר ארגיש זוועה. אני יכולה להתאפק ומעדיפה ללכת לישון לבד ולא להיכנס לסוג כזה של חוויה, זה לא מתאים לאופי שלי. אני ממשיכה לחפש אהבה

אבל אז שוב מגיע הקול שבעד סקס מזדמן. הוא מגיע מהחלק הכי תאב, הכי יצרי. מה איכפת לך, הוא מציג את טיעונו. כולה פעם אחת, אל תהיי כבדה, את צריכה את זה, אולי אפילו ייצא מזה משהו רציני, גם אצל רותם זה התחיל בסטוץ ונגמר בחתונה, את חייבת את זה לבריאות הנפשית שלך, ומוסיף טיעונים דומים.

היצר המיני הוא חזק מאוד, אינסטינקט זה הוא למעשה הגלגל העצמתי ביותר שמניע את העולם על פי פרויד. האם יש לנו כוח להלחם נגדו ? האם צריך בכלל להילחם ? והאם יש מקום להתאפקות ?


תגיות:  סקס, אהבה
עמודים:
<<
>>
הוסיפו תגובה
תגובות לכתבה
1 כשאני מרגישה לבד זאת הזדמנות לצלצל למסגיסט שלי
יונית   9/22/2010

2 סקס מזדמן!
mony   9/3/2012

בניית אתרים  Eva software   כתבו לנו אודות RSS  RSS


כל הזכויות שמורות ל styler
כל התוכן המפורסם באתר הינו בבעלות הבלעדית של מקימי ועורכי האתר .
כל השימוש בתוכן של האתר מותר אך ורק באישור של בעלי האתר.