באולם או בגן אירועים ? ביער או על חוף הים ? רב מזמר או רב שכונה ? די ג'יי או להקה ? עם טראנסים או רק מזרחי ? זוהי רק רשימה חלקית של קונפליקטים העלולים לפרוץ בין הצדדים המעורבים במאורע של פעם בחיים (כולנו מקווים..). אז איך בכל זאת עוברים בשלום את האירוע החשוב בחייכם.
חתונה – מוצאים את שביל הזהב

מי מאיתנו הנשואים, לא ניתקל בשאלות קשות לפני החתונה שלו ? כן, חתונה, אחד האירועים החשובים ביותר בחיינו, גוררת בעקבותיה מתח, לחץ, כעסים, מריבות, התרגשות, ובסוף, שמחה גדולה ואנחת רווחה. אגב, כאן המקום לגלות לכל הרווקים ביניכם שלחוצים מההכנות לחתונה כי בסוף אצל כולם זה נגמר בטוב, כשהחתן והכלה לא זוכרים כמעט כלום מהאירוע, וגם נשארים רעבים בסוף.

מתחתניםאז איך בכל זאת הופכת החתונה ממאורע כה שמח במהותו להפקה המלווה בכל התופעות שהזכרנו.
התשובה המרכזית היא ניגוד רצונות והרגלים שונים בקרב הנפשות הפועלות. בין הנוגעים הישירים בדבר נמנים החתן והכלה על הרקעים השונים מהם באו, ההורים שלהם – גורם רב הכרעה וגם חברים בעלי השפעה אך היא מינורית במהותה.

כיון שכל אחד מן הצדדים מגיע עם חינוך, רקע, הרגלים, אהבות, העדפות, חלומות, דמיון ויכולת שונה מרעהו, גם בתוך המשפחה עצמה, צפויות בעיות. אך אלה מסוג הביות שאם לא היו קיימות, אז היה מקום לחשוש. חיכוכים קיימים וזה נורמאלי. אגב, לכל הרומנטיקנים שבכם, זה יקרה גם אחרי החתונה, ורק עבודה קשה על המידות, וויתור על האגו והורדת שיפוט יתר, יביאו אתכם אל המנוחה והנחלה, במסיבה עצמה וגם בחלק החשוב יותר – החיים הזוגיים שבהמשך.
עמודים:
<<
>>
הוסיפו תגובה
תגובות לכתבה
בניית אתרים  Eva software   כתבו לנו אודות RSS  RSS


כל הזכויות שמורות ל styler
כל התוכן המפורסם באתר הינו בבעלות הבלעדית של מקימי ועורכי האתר .
כל השימוש בתוכן של האתר מותר אך ורק באישור של בעלי האתר.