אנחנו מבינים שעבור רבים אלה יהיו חדשות מפתיעות, אך לנשים לא פחות פיתויים מאשר לנו, הגברים. הן מסתכלות על אנשים אחרים באותו האופן, ולפעמים לא בעיניים תמימות.

סיבות לבגדיהתנסה להיזכר כמה פעמים ביום אתה מסתכל לכיוון נשים אחרות, תוך כדי הקרנה בראש של סרט פורנו חדש. כעת תחלק את המספר הזה ב 1.5 ותקבל את כמות הפיתויים שעומדים בדרכה של אשיה. וכל זה בנוסף שקל לה בהרבה לקבל קטע רצוי ללילה אחד מאשר לך.

וכמובן שהיא תביט עלייך בעיניים מאוהבות, ותספר לך שהיא לא זקוקה לאיש חוץ ממך. למרות כל המחשבות שעוברות לך באותו הרגע, תנסה להבין אותה. ואנחנו נעזור לך בזה.

3 סיבות שבגללן נשים בוגדות

לא נספר לך את כל הסיבות לבגידות מצד הנשים. את תשומת הלב העיקרית אנחנו רוצים להקדיש לסיבות הנפוצות ביותר.

1. שיגרה

הנה הסיבה הנפוצה ביותר לבגידות מצד הנשים. קרוב ל 50% מהבגידות אצל הנשים קורות דווקא בגלל זה. כש מערכת היחסים שלכם תחגוג שנה, אתה תשים לב שהרגשות התפוגגו. אתה יכול להרגיש בעצמך ש "האהבה חלפה, נשאר רק הכבוד". קרוב לוודאי האהבה לא הלכה לשום מקום. פשוט התרגלתם לרגש הזה. היחסים מזכירים תלות בסמים והסם שלה – רומנטיקה.

כשהיחסים ביניכם רק התחילו, היו בהם המון רומנטיקה והפתעות. רק תיזכר בכמות ה sms! ובנוסף הפתעות, זרים וסקס מטורף. ומה עכשיו? שלום-שלום ו "יקירתי, יש משהו לאכול?". כן, היא עדיין אוהבת אותך. אבל היא מתגעגעת נורא לנסיך על הזברה, שהיית בתחילת היחסים. וכאן ההיגיון הנשי המופלא שלה מוצא פתרון – להישאר איתך, עם זה שהיא התרגלה אליו וזה שהיא (עדיין) אוהבת, ומעדיפה לחפש רומנטיקה וסקס מטורף מהצד.

מה לעשות? תשאל את עצמך: "האם אני באמת אוהב אותה?" ואם כן, תספר לה את זה. בכל שלב במערכת היחסים עלייך לזכור שלמצוא אישה שתתאהב בה – מאוד קשה. ולאבד אחת כזאת אפשר ברגע. תנסה להיזכר איך ניסית לכבוש את ליבה. נזכרת? תפעל בהתאם, אל תיתן לשגרה להטביע את שניכם. תיזום, תיצור, תתוודה באהבה שלך כלפיה. אל תשאיר אותה לבד עם הצלחות ומכונת הכביסה.

זה חשוב. אחרי שהיא תקרא באתרים לנשים, היא תהיה בטוחה שהשינוי בהתנהגות שלך לא קשור להבנה של כל עומק הרגשות שלך כלפיה, אלא לרומן שלך מהצד ורגשי אשמה בגלל המעשה. אולי זה לא יגיע למכות מצדה, אבל חלק גדול מהמאמצים שלכם יתבזבז לשווא, או מה שיותר גרוע, היא עם קלילות בלב תתחיל לבגוד בך, לפי ההיגיון "אם לו מותר...".


עמודים:
<<
>>
הוסיפו תגובה
תגובות לכתבה
1 זה נכון
אלון   12/16/2008

2 בגידה
אבי   6/7/2012

בניית אתרים  Eva software   כתבו לנו אודות RSS  RSS


כל הזכויות שמורות ל styler
כל התוכן המפורסם באתר הינו בבעלות הבלעדית של מקימי ועורכי האתר .
כל השימוש בתוכן של האתר מותר אך ורק באישור של בעלי האתר.