הריון על הראש שלך

סקס ואהבה / מבט גברי
מאת:

ממה הכי מפחד גבר לא נשוי, אשר בזמן הקרוב לא מתכוון להתחתן, אבל מטייל בין הנשים באופן אקטיבי? לא, זה לא מחלות מין, אלא האפשרות להפוך לאבא. העניין הוא לא בכך שהוא לא אוהב ילדים. פשוט זה עוד לא הזמן. גבר כזה לא מוכן ואפילו לא מצפה לקבל "מתנה" כזאת.

בו בזמן, אם הוא נכנס ליחסים עם אישה, הוא צריך לקחת בחשבון עובדה לא צפויה כמו הריון לא רצוי. אם הוא לא לקח בחשבון וקרה הבלתי הפיך, יש להיות חכם ולעשות בחירה נכונה. איזו? אנו מציעים דעות גבריות בעניין הזה.

נסכם מראש שהכתבה הזאת מיועדת יותר לגברים מאשר לנשים. אבל הפרסום שלה באתר נשי יותר ממוצדק. קודם כל, די הרבה גברים קוראים אותם, דבר שני הכתבה הזאת קרוב לוודאי תהיה מועילה גם לנשים.

גם גברים וגם נשים אוהבים סקס באותה המידה. באותה המידה הוא הכרחי להם. אמנם ישנה דעה משום מה, שדווקא הגברים חושבים רק על איך להכניס אישה למיטה, להשתמש ולזרוק. אבל זה כמובן לא כך. סיפורים כאלה - המצאה של פמיניסטיות ולא מוצלחות שחסר להן יחס של גברים.

אישה היא ציידת בדיוק כמו גבר. יתכן שאפילו ציידת יותר קשוחה וחסרת רחמים. הרי לנחש את מה שרוצה הגבר אפשר די בקלות, אבל לגלות את מטרת האישה - דבר הרבה יותר מסובך.לכן, אם גבר ואישה בסכימו לסקס ללא התחייבות, או שהם זוג שלא רוצה כרגע להביא ילדים, אז האחריות על התוצאות צריכה להיות משותפת.

אבל זה לא קורה בדרך כלל, וכשכעבור זמן מה מופיעות בחילות, יש איחור וכדומה, כשהאישה רצה בבהלה לבית מרקחת וקונה בדיקה והבדיקה מראה הריון, היא מתקשרת לבן זוגה ומתחילים הבירורים: מי אשם?

הצד של האישה

ברגע שזה מגיע לאחריות, אפילו הפמיניסטית הגדולה ביותר מכוונת לכיוון הגבר: אתה - גבר, האחריות שלך. "אתה קנית קונדום זול או לא שמת אותו נכון, לכן הוא נקרע". או "למה לא הוצאת בזמן?" וכדומה.

כשהעניין הוא בזכויות, הן אומרות: "אנחנו בעד שוויון זכויות ואתם משפילים אותנו. וזה יחד עם זאת שלפי מדיניות של כל מדינה מפותחת לאישה יש יותר זכויות מהגבר. אבל אם מדובר בעבודה או אחריות, הנשים נזכרות שהן נשים ולכן: "תעבוד, אתה הגבר".

הצד של הגבר

הידיעה הראשונה על כך שהוא יהיה אבא, גורמת לשוק אצל הגבר (נזכיר שאנחנו מדברים על הריון לא רצוי). המילים הראשונות שלו ב 99 מקרים מתוך 100 "את בטוחה?", "אולי הבדיקה לא טובה?", "היית אצל גינקולוג?", "למה החלטת שאני האבא?", "צריך לעשות הפלה" וכדומה. במקרה ה 100, הגבר או מתעלף או מאבד את כושר הדיבור.

כעבור זמן מה, הגבר יגיד שהאישה אשמה, שחוץ מקונדום היא הייתה צריכה להשתמש בעוד איזשהו אמצעי הגנה ושהילד הזה יהיה קושי לשניהם; והוא עצמו לא יהיה מאושר, כי יולד לא רצוי. אז הברירה היא חד משמעית - הפלה. כל השאר בלתי אפשרי ושאם האישה לא איבדה את השכל היא תעשה הפלה.

האיום על בריאותה של האישה יחד עם זאת לא מדאיג את הגבר. העיקר בשבילו זה להציל את החופש שלו, במיוחד אם הוא רצה רק ליהנות עם האישה הזאת זמנית ולא בנה שום תוכניות לגביה.

להסכים ללידתו של הילד הגבר יכול רק בכמה מקרים. הראשון - אם הוא באמת אוהב את האישה ומוכן לקשור איתה את גורלו. השני - אם הוא חלש אופי. השלישי - אם ההורים יחליטו כך (במקרה של אבא צעיר).

כמובן שגם הדת יכולה לשחק את תפקידה, אם הגבר חושב שהפלה זה רצח, אבל אנשים דתיים לא מקיימים יחסי מין לפני החתונה.

אם זה קרה

אם סקס לא זהיר או שימוש בקונדום לא איכותי גרם להריון, שיחת נפש בלתי נמנעת. כל צד ינסה לנקוט בדעתו ולא יקשיב לאחר. וזו טעות גדולה.

קודם כל יש להבין שלא הוא אשם ולא היא אשמה, אלא שניהם. שניהם עשו טעות, לא התגוננו טוב ועכשיו צריכים לשלם על ההנאה. בכל מקרה יש לחפש פתרון למצב.

לא כדאי לעמוד על לידתו של הילד, אי אפשר להשיג כך הבנה, אפילו אם הגבר מסכים ואתם תתחתנו. עניין אחר אם יש אהבה וחתונה ואחר כך ילד תוכננו גם ככה. וכך... צריך שיטות אחרות.

לא צריך גם לדרוש הפלה, אם האישה עוד לא ילדה, ההפלה יכולה לגרום לעקרות. שום רופא לא יוכל להגיד בוודאות האם זה בלתי מזיק לאישה לעשות הפלה. לכן אם יש חששות רציניות בקשר לעובר, אם הגבר שולל אפשרות של חתונה, צריך לחשוב טוב טוב לפני שמגיעים למסקנה כלשהי.

החוש האימהי כמובן חזק ולסרב לזכות להיות אימא מאוד קשה. אם האישה תהיה מסוגלת לפרנס את הילד לבד - זה עניין אחד, אם לא, אי אפשר לקנא בה: לאישה עם ילד קשה יותר למצוא עבודה או להתחתן.

כדי שלא יצוצו מצבים דומים תשתמשו גם בגלולות וגם בקונדום. הרי בכל מקרה, אם אחד מבני הזוג יהיה נגד לידת הילד, לא קשור להחלטה, מישהו יהיה ניזוק: אישה, אם היא תלד את הילד ותישאר לבד, הילד אם יולד לעולם לא רצוי. או שלאישה יהיה נזק גדול עוד יותר: היא תעשה הפלה ולא תוכל להיכנס להריון בעתיד.

לנו, הגברים כדאי להתייחס בהבנה לגורם האחרון, ואם אנחנו עושים סקס עם אישה, זה אומר שאנחנו אוהבים אז צריך לאהוב גם את הילד הרי הוא גם שלך.

הוסיפו תגובה
תגובות לכתבה
בניית אתרים  Eva software   כתבו לנו אודות RSS  RSS


כל הזכויות שמורות ל styler
כל התוכן המפורסם באתר הינו בבעלות הבלעדית של מקימי ועורכי האתר .
כל השימוש בתוכן של האתר מותר אך ורק באישור של בעלי האתר.