רגע המשחק!

גם אם את עייפה, אל תבטלי את המפגש עם החברים. את לא בהכרח חייבת להעביר את הזמן בבית קפה, עדיף שתשחקו במשהו. זה מחזיר את האנרגיה ואת הכוחות. ואפילו אם לא, זה בטוח יעלה לך את מצב הרוח!

לייף סטייל

שמונה כללים שמאוד יעזרו לך להצליח בחיים.

כולנו נולדנו למציאות כזו או אחרת, לכולנו יש עקרונות וכמובן שלכולנו אופי ייחודי ומיוחד. הנה מספר כללים שיקלו על החיים ואף יעזרו לנו להצליח הן בתחום הקריירה והן בחיי היום יום:

להמשך  שמונה כללים שמאוד יעזרו לך להצליח בחיים.

חולמים על גינה? כך תעצבו לכם גינה למופת

הפנטזיה על סגנון חיים הכולל בית חלומות צמוד קרקע מעוצב למשעי עם גינה פרטית שופעת ציוצי ציפורים וריהוט גינה יוקרתי היא כבר מזמן בגדר קלישאה נושנה. בעוד שעדיין ישנם רבים החולמים על סגנון חיים שיאפשר להם לבלות שעות בטיפוח גינה, השקיה, זריעה בעונה המתאימה, גריפת עלי שלכת כתמתמים וכיסוח הדשא בשיטת "עשה זאת בעצמך"- המציאות מאלצת אותנו לסגל אסטרטגיה שונה לתחזוקת גינה.

להמשך חולמים על גינה? כך תעצבו לכם גינה למופת

כוסות עבור משקאות אלכוהוליים

אין חג בלי בקבוק יין טוב. יין מוריד מתח, משמח, מרענן, עוזר כנגד מחלות ומצב רוח רע. וכאשר מדובר במשקאות אלכוהוליים, אם את רוצה שהאירוח שאת מתכננת לחג יהיה מושלם, כדאי לך לדעת באיזו כוס יש להשתמש למשקה זה או אחר. סטיילר מציג את רשימת כוסות הכי נפוצות למשקאות אלכוהוליים.

להמשך כוסות עבור משקאות אלכוהוליים

המסעדות הטובות.. בשמיים !

ישנן מסעדות שהביקור בהן יכול בהחלט להחליף את הטיול בעיר. והכול בגלל הנופים המדהימים שנראים מהחלון. נדמה שהאוכל כאן – עניין משני, אבל אנחנו בכל זאת מצדדים בכך שהכול במסעדה צריך להיות מושלם: המטבח, השירות, הנוף מהחלון. אנו מציעים לכם מסעדות שמשמחות את העין בנופם שמעבר לחלון.

להמשך המסעדות הטובות.. בשמיים !

לייף סטייל

בניית אתרים  Eva software   כתבו לנו אודות RSS  RSS


כל הזכויות שמורות ל styler
כל התוכן המפורסם באתר הינו בבעלות הבלעדית של מקימי ועורכי האתר .
כל השימוש בתוכן של האתר מותר אך ורק באישור של בעלי האתר.