הורוסקופ לכל ילידי המזלות לשנת 2011

סגנון חיים / לייף סטייל
מאת: חוה מזר

תחזית שנתית לכל ילידי המזלות לשנת 2011

טלה
זוהי שנה של צמיחה, שתציב בפניכם דרישות גבוהות, בצד מהפכים וציפיות שוחקות. כניסת אוראנוס לטלה מבשרת את תחילתו של שינוי דרסטי, מסחרר וסוער שיעברו הטלאים בשבע השנים הבאות, שיעצימו כל הפתעה, תופעה או התרחשות, לטוב ולרע, והשנה תוכלו לקבל טעימה ממנו. יש כאן מאבק בין השמרני לחדיש, בין הרצון לשמור על העולם הישן, המוכר והבטוח לבין כל מה שאינו מוכר. הצד הטראומטי סוחף לטוויסטים לא צפויים, וסביר להניח שגם מי שלא בקי בתורת הכאוס נחשף למושג "אפקט הפרפר", המתאר את כוחם של שינויים קטנים ליצור שינויים גדולים. סטורן ממול מאלץ אתכם להישיר מבט אמיץ אל מציאות כפייתית ומאיימת כתוצאה מפונקציה של גורמים שאין לכם שליטה עליהם. יופיטר שישהה במזלכם עד חודש מאי מסמל צמיחה, התפתחות והתפשטות.
טיפ השנה: אוראנוס מסמל שבירת מסגרות, פריצה פתאומית וקדמה. לתכנון ולבנייה לטווח הרחוק יותר יש סיכוי טוב להצליח, ורק צריך לעבוד, לעשות, להזיז ולפעול. התקופה באה לומר לנו שיש צורך בשינוי ושהוא יפרוץ החוצה, אם נגיע אליו בעצמנו ואם לא.

שור
כוכב יופיטר, המייצג שפע, נדיבות, הזדמנויות ומזל, ייכנס למזלכם לקראת חודש יוני, וכבר בסוף חודש אוגוסט הוא ייכנס למצב של נסיגה עד סוף השנה. בתקופה שבין מאי-יולי יש לכם אפשרות לקדם דברים חשובים שקודם היו תקועים. קידום או הצעה חשובה עומדות על הפרק, וברור לכם שפריצה זו תשדרג את הקסם האישי שלכם ועשויה להביא לפריחה תקשורתית ויצירתית, המלווה בנסיעות ומעורבות באתגר משמעותי, שאת תוצאותיהם תוכלו לראות באמצעות כיוון חדש או שכלול הישן שיזכו אתכם בבנייה והכרה עתידיים.
טיפ השנה: גם אם נתקלים במכשולים, כוח ההתמדה והרצון החזק ילמדו על החוזק ועל היכולת להתגבר וליצור דבר חזק ועמיד. מספטמבר עד סוף דצמבר עלולה נסיגת יופיטר לעצור זמנית תהליכים והבטחות שעוררו אופטימיות, אך החל מתחילת ינואר 2012 ואילך תוכלו לקבל שוב הזדמנות נוספת.

תאומים
זוהי שנה של הגשמת מאוויים, תקוות ורצון להגשמה עצמית, מצב שיאפשר כניסה למסלול מבטיח יותר. אתם בתקופה שבה אתם חווים התחדשות של אנרגיות וכוחות, ורבים מכם נמצאים יותר בתנועה, בנסיעות ופגישות, עם דגש על נושאים חברתיים וחיי חברה עירניים יותר. זכרו כי מצב הרוח שלכם אינו מתאים לבילוי בין ארבעה קירות או להיצמדות לשגרה שוחקת. תחושו צורך חזק לשנות סביבה, לפגוש פנים חדשות, להחליף חוויות ולהטעין מחדש את מקורות האנרגיה שלכם. זוהי שנה מרעננת וחשובה לעתידכם המקצועי, החברתי והאישי כאחד.
טיפ השנה: חשוב לגלות יוזמה, העזה ומודעות ליכולתכם. החוכמה כאן תהיה להיות מודעים לבלתי צפוי, שבא כמו בעירה של קרן אור מחשמלת, הפעילו את הראש והיו יצירתיים. התחברות יופיטר-אוראנוס בבית החברתי שלכם תעצים את ההפתעה ותגדיל כל תופעה או התרחשות. המפתח להצלחה היא גישה כריזמטית אך נועזת.

סרטן
יש לכם צורך בקביעות ובביטחון, אך יש בחייכם דברים הדורשים שינוי עד מהפך, ואלה עומדים בסתירה בצורך שלכם בקביעות ובביטחון. זהו מצב שיוצר אי-שקט שמקשה על הריכוז, מגביר את העצבנות שלכם ומעצים תחושת בדידות ואילוצים נפשיים. זכרו כי יש צורך בבדק בית אמיתי ובצורך להתנתק מדרכי פעולה שכבר לא משרתות אותנו יותר. חלקכם יעברו שינוי מכורח, שיהיה מעין שיעור מאולץ שממנו יפיקו לקחים לגבי התנהלות מערכות יחסים בעתיד. השינוי הוא למעשה תוצאה טבעית של תהליכים קודמים, שבאה בעצם להעלות אותנו למדרגה הבאה, תוך פרידה מהמדרגה הקודמת. לכן זרימה עם השינוי וקבלתו מאפשרת להפיק ממנו את המיטב.
טיפ השנה: זה הזמן להקיף את עצמכם באנרגיה של מוטיבציה ואתגרים. לכן חשוב שתיצרו לעצמכם יסודות יציבים ותיפגשו עם אנשים שבכוח השפעתם ומעמדם יכולים להתערב לטובתכם.
אלה מכם שחשים או סובלים מהתרופפות כלשהי בבריאותם, חשוב שיקפידו כל השנה על אורח חיים נבון ומחזק. הפחיתו את הדרישות המוגזמות מעצמכם והירגעו.

אריה
הצורך בריגושים, בעוצמות ובאדרנלין מתגבר. שנה זו תהיה מעניינת, מאתגרת והישגית ואמורה ללטף ולחזק חיבורים ומגעים חובקי עולם שיעשירו וירחיבו את אופקיכם בזכות תקשורת מלאת חן והומור. כל מה שקשור לחשיפה לתרבויות אחרות עשוי להיות משמעותי ומרתק. ההצטרפות של יופיטר לכוכב אוראנוס והצמידות ביניהם מציינת תקופה יוצאת דופן, מפתיעה ולא צפויה לכלל וליחיד, ומעניקה בנוסף ראייה מאוד רחבה ואינטליגנטית. יש אפשרות ללמוד ולהתפתח בתחום חדש, שיעשיר אתכם בידע והתפתחות בתחום מעניין ומרתק.
טיפ השנה: יופיטר מסמל צמיחה, התפתחות והתפשטות. אוראנוס מסמל שבירת מסגרות, פריצה פתאומית וקדמה. יוצא מכך שבמהלך השנה מומלץ להפעיל ולקדם בדרך מקורית כל מה שיכול לסמל עבורכם פריצת דרך עתידית. השנה מלמדת כי כל מה שיקרה לכם, ובעיקר הצלחתכם, תלוי ביכולתם לסמוך על עצמכם ולהפגין ביטחון וחוזק.

בתולה
כוכב סטורן שבילה במזלכם בשנים האחרונות עבר למזל מאזניים ושחרר אתכם סוף סוף מהשפעתו הקשה, המדכאת והמעכבת. השנה תוכלו לנשום לרווחה ולהרגיש שסוף סוף אתם צועדים לקראת אתגרים מעניינים ומחשלים, כשאתם מנוסים, חכמים ומחוזקים יותר. מבחינה כלכלית התנאים אינם קלים, אך בסופו של דבר יגיע איזון. שנים אלה מאפשרים בנייה ממוקדת ואחראית שבה תהיו חזקים ומשוחררים יותר בעקבות מהפך בולט, תצליחו בתחומים חשובים לכם ותשפרו מאוד את כל סוגי מערכות היחסים.
טיפ השנה: רבים מביניכם נוטים להפליג לחלומות בהקיץ ולפנטזיות כדי לטלטל מציאות עגומה ולא מחמיאה בעליל. היעוד הקרמי שלכם השנה הוא לפתח חוש אבחנה ויכולת ראיה, לראות גם את העצים וגם את היער. למזג בין הפרקטי לרגשי, בין העולם שמעבר לעולם של כאן ועכשיו. אלה יאפשרו ויפתחו זרמים חווייתיים של מימוש פוטנציאל, יוזמות חדשות, לימודים ומסעות כיבוש למיניהם.

מאזניים
כוכב סטורן שנכנס למזלכם לפני כשנה סימל את תחילתה של תקופה שונה מכל מה שהכרתם בעבר. כמו תמיד, כל מה שקשור לסטורן קשה ומכביד על החיים, אך גם מלמד, מבגר ומהווה לקח חשוב בחיים. מה שהושג קודם בקלות, דרש לפתע השקעת מאמצים והתבטא בתופעות של שחיקה ומתח. תחושה לא נוחה קשורה למישהו בבית או במקום העבודה שמנסה ליצור התמודדות תמידית ושוחקת ביניכם, במיוחד משום שהוא מנסה להשתלט עליכם ולהכתיב לכם מה לעשות. בכל זאת כדאי להימנע מגילוי דעות קיצוניות או מהצבת אולטימטום. תהליך ההישרדות האישית תדרוש מינון גבוה של התמודדויות, כמו גם צמיחה משמעותית, שיהיו אבני היסוד לבנייה עתידית. לכן שנה זו דורשת מכם להיות יצירתיים ויותר אידיאליסטיים.
טיפ השנה: הצורך לעשות שינוי כלשהו בחיים הולך ומתחוור לכם עכשיו יותר מתמיד. נסיעות ומפגשים עם אנשים חדשים יוכלו למלא את חייכם בתוכן. לכן חשוב לצאת, להכיר ויותר ליזום, כדי לצאת מהבדידות המשמימה שחלק מביניכם עלולים להיקלע בתוכה.

עקרב
שנה זו מסמלת נותנת דגש על שינוי עקרוני ואיכותי. התקופה מביאה עימה את השוני, את היוזמה ואת היכולת לעשות שימוש בהמצאה או רעיון, ומעניקה לנחושים שבכם חשיבה מהירה וחדה כתער. חדי העין והשכל יבחינו בהתרחשות שתבטיח שינוי והתחדשות. יש סיכוי שתמצאו תפקיד שמתאים לכם ולכישוריכם. ייתכן שתשקלו שינוי דרך הקשור לאופן העבודה שלכם ותרגישו צורך ליצור הפרדה או להציב גבולות. החיסרון השנה קשור לאנשים שינסו להציב מכשולים בגלגלי הקריירה שלכם. למרות החששות, תצליחו להתחזק ולבסוף גם להתקדם. תהיו שלמים עם עצמכם ולא יהיה לכם קשה להצליח בכל דבר שתחליטו להתחיל בו. במקרה זה אל תגררו לנוקשות, ביקורתיות ושיפוטיות, גייסו טונות של סבלנות וסגלו רכות. בשנתיים הנוכחיות יוכלו אלה המחפשים לעצמם זוגיות, למצוא בני זוג רציניים, לשם בניית משפחה או מסגרת מחייבת.
טיפ השנה: הכוכבים מאיצים שינויים וחידושים, כמו גם לפינוי הדרך הישנה ולרצון להתנסות במשהו חי ונושם שיש בו יותר עצמאות, עניין וייחודיות. סמכו על כושר הארגון ועל האבחנה הטובה שלכם והאמינו יותר ביכולותיכם.

קשת
האנרגיה משתנה השנה. אוראנוס מייצג במפה האסטרולוגית את הצורך של הטבע בשינוי כדי לא ליצור מצבים של מימוש פוטנציאל, והוא מכריח אותנו מדי שבע שנים לשנות את זווית ההסתכלות שלנו, גם אם ההתעניינות מתמקדת בעשייה הרפתקנית, ולשנות תוכניות ואזורי פעולה בהתאם. שנה זו חיובית לשווק את עצמכם, ללמוד, לנסוע ולטייל. טוב יעשו ילידי המזל אם יסגלו חשיבה חדשנית ופתיחות מחשבתית ויתאימו את עצמם למצבים חדשים בשטח. השנה תביא עימה התקדמות ושיפור בחיים. יש סיכוי טוב להכיר מועמדים נמרצים ונוטפי סקס, צריך רק לצאת ולגלות אותם. אתם מקרינים קסם מואר המרמז על אהבה גורלית, מינוף חברתי, שמחות משפחתיות, נישואין והריונות. הקשתים יוכלו לזכות במשהו שבו רצו תמיד.
טיפ השנה: הכוכבים יופיטר-אוראנוס מביאים ציפייה ואדרנלין סוחף, את השחרור ממגבלות ואת המפגש עם הזדמנויות חדשות הכרוכות בסיכון. אם מעיזים - מצליחים.

גדי
מעבר סטורן למאזניים, בית הקריירה שלכם, ישפיע על השנתיים הבאות, שהרי הוא שליטתכם. זוהי שנה לא הכי קלה ששרידים ממנה כבר חשתם במהלך השנה האחרונה, שהרי כל שינוי עד מהפך מאיים עליכם. סטורן מסמל גם סמכויות שמעלינו, ובהשפעתו הביקורתית קשה יותר לתקשר, שכן האנשים המעורבים בתהליכים מגלים חוסר פרגון ולעיתים נוקשות ורוע. יחסים לא נוחים עלולים להתפתח עם עמיתים, והעבודה עצמה תהיה לעיתים מאומצת ומשעממת, אבל אין ברירה וחשוב לא להישבר. אל תניחו להם לערער את הביטחון שלכם ביכולתכם ובעצמכם. מה שיעזור לכם במצב זה הוא האמונה במה שאתם עושים ובכך שבחרתם בדרך הנכונה בעבורכם. כבר במהלך השנה הזאת תחושו הקלה אך הרווח האמיתי יבוא בשלב מאוחר יותר. השנה צפויים אהבות, הריונות ולידות שייכנסו גם לתוך שנת 2012.
טיפ השנה: בתחום המקצועי הציפיות מכם שוחקות, אולם התמודדות נכונה תקדם אתכם. הרבה תלוי ביוזמה, בהעזה ובהתנסות מחודשת. דרך זו תוכלו לחזק את מעמדכם ותצליחו להתקדם, גם אם זה ייקח זמן, כשתקופה זו תנוצל ללימוד ולהפקת לקחים.

דלי
הדלי הוא מזל מנטלי והשגרה היא האויב של הדלי שנמשך לחידושים כדי להפוך את החיים ליותר נסבלים ומעניינים. דברים רבים משתנים עכשיו, וסוף-סוף מגיע העיתוי המתאים שבו תוכלו להתקדם ולהוכיח למה אתם מסוגלים. יש לכם כריזמה יוצאת דופן והשנה תוכלו לנצל אותה להגשמה עצמית עם הזדמנות להיות מעורבים בפעילות יוצרת וחברתית בעלת מאגרי יידע ועוצמה עתידיים, זו שמסמלת את חזרתה של האנרגיה התקשורתית, החברתית, שמסמלת חדות, מהירות ותנועה מתמדת. תיסעו, תפגשו אנשים חדשים ותתוודעו לנושאים חדשים. המטרה היא להשתחרר מהעבר הכובל ולפנות את השטח לחדש, למרענן ולמה שיכול לקדם אתכם. החלק הטוב של השנה מלמד על היכולת להראות לעולם את היצירתיות האדירה שלכם, המחוברת לחדשנות ועתידנות.
טיפ השנה: הדלי הוא הפחות רגשי והפחות אישי מבני בני מזלות האוויר, טיפוס המחפש איכות חיים, אנושי, ובעל מודעות חברתית מפותחת. הוא בעל חזון אך אם הוא טיפוס לא מאוזן, החזון הזה הופך לפנטזיה, להשקפת עולם בלתי מציאותית ולשיפוט לקוי.

דגים
כוכב אוראנוס, ששהה במזלכם בשבע השנים האחרונות, עומד לעזוב אתכם סופית ב- 12 במרץ ולהיכנס סופית למזל טלה. אחרי שבע שנים שבהן הביא אוראנוס שרשרת של שינויים ותהפוכות – הוא עובר לבית הכספים שלכם, מצב שידרוש זהירות ושיקול דעת. יופיטר, שיימצא חלק מהשנה בבית הכספים שלכם, יכול להיטיב בשל כספים שיגיעו לעיתים ממקורות מפתיעים. בתקופה שבין אפריל עד המחצית השנייה של אוקטובר אתם עשויים להיפגש עם אנשים שישפיעו על התקדמותכם: כדאי להתחבר לאלמנטים של אתגר, מוטיבציה ותקווה. צאו לטיולים, נצלו ושכללו את כל ערוצי התקשורת החברתיים שלכם. הביטחון העצמי שלכם עומד לקבל חיזוק וביטחון בשל חדשות טובות שיחזקו ויטעו בכם תקוות לעתיד. הכוכבים מעניקים לכם רצון לביטוי ישיר וברור, ואלה שמצטיינים בתקשורת, ביצירה ובאינטראקציה רבת קסם, יוכלו להגיע להישגים יפים.
טיפ השנה: זוהי שנה להתארגנות מחדש וקביעת מטרות ברורות. ברגע שתגדירו מה שחשוב לכם להשיג, יהיה לכם קל יותר לעשות זאת. שנה זו דורשת התייעלות, חריצות ומעשיות, אין זמן לפטפוטים ולתיאוריות ולחלומות באספמיה – המעשים הם שקובעים.

כל הזכויות שמורות ©
הוסיפו תגובה
תגובות לכתבה
1 יפה
מיה    1/20/2011

2 יפה
מיה    1/20/2011

בניית אתרים  Eva software   כתבו לנו אודות RSS  RSS


כל הזכויות שמורות ל styler
כל התוכן המפורסם באתר הינו בבעלות הבלעדית של מקימי ועורכי האתר .
כל השימוש בתוכן של האתר מותר אך ורק באישור של בעלי האתר.