דמיס רוסוס - האיש והאגדה

סגנון חיים / טיולים ונופש


דמיס רוסוס, אחד הזמרים המוכרים והאהובים בעולם, הספיק במהלך הקריירה שלו לנסות את עצמו בז'אנרים רבים, לכבוש את אירופה, אסיה ואת העולם החדש, לחוות תקופות שפל ופריחה
דמיס רוסוס, אחד הזמרים המוכרים והאהובים בעולם, הספיק במהלך הקריירה שלו לנסות את עצמו בז'אנרים רבים, לכבוש את אירופה, אסיה ואת העולם החדש, לחוות תקופות שפל ופריחה.
דמיס מגיע לישראל על רקע תחייה של תהילת והצלחת העבר. בשנה שעברה הוא הוציא אלבום חדש בסגנון רוק-נשמה, מלא שמחת חיים, אנרגיה ואופטימיות. האלבום נושא את שמו, "דמיס", והדבר סמלי כשלעצמו.

ארטמיס ונטוריס רוסוס נולד למשפחה יוונית מוזיקלית באלכסנדריה, אך אחרי מלחמת סיני נקלע למולדתו ההיסטורית, יוון. הוא זכה לתהילה עולמית בהיותו צעיר מאד, בשנות השישים, יחד עם להקת Aphrodite’s child, בה היה סולן ונגן באס. חברי הלהקה היו יוונים שהשתכנו בפריז ועד מהרה זכו להצלחה אדירה בצרפת ובארצות אירופיות אחרות.

הפרוייקט השלישי והאחרון של Aphrodite’s child הוא אחד מאלבומי הפולחן הראשונים בתולדות הרוק. הוא נושא את השם "666" ומתיימר – לא פחות ולא יותר - לפירוש מוסיקלי של ספר חזון יוחנן.

עם התפרקותה של Aphrodite’s child פנה דמיס רוסוס לקריירת סולו. הוא החליף כוון מוסיקלי והחל להטביע להיטי פופ בקצב מסחרר. “Forever and Ever”, “Velvet Mornings”, “My Friend the Wind”, “Goodbye, My Love, Goodbye” ועוד כמות אדירה של שירים שכבשו מיליוני לבבות בשנות ה-70 וזכורים לרבים עד היום.

שנות ה-80 לא היו פשוטות עבור דמיס רוסוס – הוא עבר הרבה בתקופה הזאת. נאבק במשקל יתר, נקלע להרפתקה לא נעימה כלל במטוס שנחטף ע"י טרוריסטים במהלך טיסה ממצרים לניו יורק. אולי הזכרונות מאותה טיסה הם שאילצו את רוסוס לדרוש אבטחה צמודה 24 שעות ביממה בזמן שהותו בישראל.

ההופעה של דמיס רוסוס תתקיים בהיכל נוקיה באצטדיון יד אליהו. וטרן הפופ והרוק העולמי לבטח יפרוס בפני הקהל מגוון רחב של הישגים מוסיקליים משנים שונות וייתן הופעה מרשימה.לפריטם והזמנת כרטיסים לחצו כאן
הוסיפו תגובה
תגובות לכתבה
בניית אתרים  Eva software   כתבו לנו אודות RSS  RSS


כל הזכויות שמורות ל styler
כל התוכן המפורסם באתר הינו בבעלות הבלעדית של מקימי ועורכי האתר .
כל השימוש בתוכן של האתר מותר אך ורק באישור של בעלי האתר.