כיום תוכלו למצוא באינטרנט מאות ואלפי מתכונים של שפים נודעים מכל העולם. כל שתצטרכו לעשות הוא לפנות לכם חצי יום כדי להפיק ערב זוגי ומושקע.

יום קודם לכן, בחרו לכם כמה מתכונים הנראים לכם מפתים במיוחד, הכינו רשימת מצרכים ופקדו את השוק הקרוב אליכם. גם השפים המקצועיים ביותר רוכשים את המצרכים עבור ארוחת גורמה בשווקים, שם תוכלו להשיג מוצרים טריים ולא יקרים. כמו כן, אל תפחדו להחליף מצרכים מסויימים באחרים, נגישים יותר.

הקפדה על מתכונים נהירים ולא מסובכים, תסייע לכם לצלוח את ההכנות – מומלץ לבחור שתי מנות ראשונות קלילות שלא יאפילו על המנה העיקרית שלכם; סלט ירוק, המועשר באגוזים ופירות טריים, הוא תמיד אופציה נהדרת, ומנה קלה נוספת, המושתתת על מצרכים טריים, כגון דג כבוש קלות או ירקות צלויים במשרה, יהיו מרשימים ופשוטים להכנה.

למנה העיקרית של ארוחת גורמה ביתית כדאי לבחור תבשיל בסיר אחד, בו התוספת העמילנית נמצאת כבר בתוך התבשיל עצמו – למשל קדירת בשר מרוקאית; תבשיל כבש וירקות שורש; או כל קדירה אקזוטית אחרת, יהיו מרשימים ומספקים.

כל הפרטים הנלווים לארוחה ישרו, גם הם את האווירה המתאימה בלא להוציא כסף רב – זוג נרות נאים, מפה מגוהצת וכלים תואמים, ישדרגו כל ארוחת גורמה ביתית. מומלץ גם להחליף בגדים כדי להתכונן לארוחה היוקרתית שהכנתם במו ידיכם וכך תוכלו גם אתם ליהנות מחוויה של ארוחת גורמה נהדרת, מבלי לפשוט את הרגל!


הוסיפו תגובה
תגובות לכתבה
1 אין כמו אוכל ביתי
לאה   10/21/2009

בניית אתרים  Eva software   כתבו לנו אודות RSS  RSS


כל הזכויות שמורות ל styler
כל התוכן המפורסם באתר הינו בבעלות הבלעדית של מקימי ועורכי האתר .
כל השימוש בתוכן של האתר מותר אך ורק באישור של בעלי האתר.