לחיות את הרגע

העתיד הוא היום.  תשכחו מאתמול ואל תחשבו יותר מדי על העתיד. לחיות ברגע הזה - זה לחיות את החיים! ג'ון רסקין שם על שולחנו אבן פשוטה ועל גביה חרוטה רק מילה אחת:  "היום"

תקציב אישי

האם נשים קונות יותר ? תלוי איפה.

כשמדברים על צרכנות, תמיד מתקבלת התחושה שאולי נשים קונות יותר מגברים וכי הרבה יותר קל להן לגהץ את כרטיס האשראי. ככל הנראה מדובר בתחושה בלבד והדבר לא הוכח. נשים כגברים מחולקות לטיפוסים עם התנהגות צרכנית אינדיבידואלית.

להמשך האם נשים קונות יותר ? תלוי איפה.

תקציב משפחתי – לאן הולך הכסף?

בשנים האחרונות אנו שומעים יותר ויותר את המושג "ניהול תקציב משפחתי". מתכוניות הטלוויזיה השונות אשר התחילו לעסוק בנושא ועד לבנקים המציעים ללקוחותיהם סדנה לניהול התקציב המשפחתי - נדמה שעם או בלי קשר למיתון כולם עסוקים באיזון התקציב שלהם והתאמתו ליכולותיהם.

להמשך תקציב משפחתי – לאן הולך הכסף?

סודות השופינג

בזמן המשבראנו רואים הזדמנות מצוינת לשופינג. יצאת לקנות לחם ועיתון, וחזרת עם נעליים חדשות (שתי זוגות במחיר אחד, איך אפשר היה לפספס?)...סטיילר מספר כיצד להתנגד למחלה החדשה שתופסת אותנו בימים אלה– שופינגמניה.

להמשך סודות השופינג

צייד הקונים. איך לא להיתפס ברשתות הסופרמרקטים.

הקונים בסופרמרקטים בטח חושבים שרק הם מחליטים איזו מוצרים לשים אל תוך העגלה. אבל האמת היא שהתנהגותם של רוב המבקרים בחנות תוכננה ע"י מרצ'נאייזר. זה הוא איש מקצוע אשר בעזרת שיטות פסיכולוגיות שונות מכריח אתכם לבחור דווקא במוצרים אשר החנות חייבת למכור בכמויות גדולות.

להמשך צייד הקונים.  איך לא להיתפס ברשתות הסופרמרקטים.
1 

תקציב אישי

בניית אתרים  Eva software   כתבו לנו אודות RSS  RSS


כל הזכויות שמורות ל styler
כל התוכן המפורסם באתר הינו בבעלות הבלעדית של מקימי ועורכי האתר .
כל השימוש בתוכן של האתר מותר אך ורק באישור של בעלי האתר.