למרות הדעות הקדומות הנשמעות לרוב לא רק בקרב גברים, כי נשים אינן מתאימות לעולם העסקים או אפילו לניהול עסק קטן, קשה יהיה להתווכח עם העובדה כי נוכחותן של נשים בעמדות בכירות בעולם העסקים רק הולכת וגוברת. לא מדובר בנוכחות גרידא, בעניין של מזל או קשר משפחתי. נשים מנהלות עסקים בזכות עצמן לאחר שפילסו לעצמן את הדרך בצורה עקבית, מקצועית ורווית הצלחה בכל השלבים. בהרבה מאוד מקרים דרך ניהולן עולה על זו של הגברים המקבילים להן באותו תפקיד.
למרות הדעות הקדומות הנשמעות לרוב לא רק בקרב גברים, כי נשים אינן מתאימות לעולם העסקים או אפילו לניהול עסק קטן, קשה יהיה להתווכח עם העובדה כי נוכחותן של נשים בעמדות בכירות בעולם העסקים רק הולכת וגוברת.

לא מדובר בנוכחות גרידא, בעניין של מזל או קשר משפחתי. נשים מנהלות עסקים בזכות עצמן לאחר שפילסו לעצמן את הדרך בצורה עקבית, מקצועית ורווית הצלחה בכל השלבים. בהרבה מאוד מקרים דרך ניהולן עולה על זו של הגברים המקבילים להן באותו תפקיד.

נשים כמו אסתי לאודר - מלכת הקוסמטיקה הבינלאומית, אופרה ווינפרי, פנינה רוזנבלום, גליה אלבין ועוד אינספור נשים נותנות השראה למצליחניות שבדרך. איך הן עושות את זה ומהם סודות ההצלחה שלהן ?

עצמאות כלכלית נשית נכנסה חזק לאופנה ונשים רבות שהגשימו עצמאות כזו לא הפסיקו לדהור. כוח הרצון הנשי החזק, הכישורים, ההתמדה והדיוק, ויכולת האצלת הסמכויות עומדים לשירותן של נשים מצליחות לאורך כל שנות הקריירה המתפתחת שלהן. הן יוצרות מיני מהפכות בתחומי העיסוק שלהן (ראה מיכל נגרין) ומושכות שפע לחייהן.

 כיום ניתן למצוא נשות עסקים בכל התחומים: תיווך, נדל"ן, יזמות, שוק ההון, פיתוח מוצרים, עולם התקשורת, עולם העיצוב ועוד. נשים אלה מנצלות את כוחן הנשי כדי להצליח והן עושות זאת יפה מבלי להמתין לאיזה אביר על סוס שיעשה זאת בשבילן.

בתחילת דרכן של הנשים בעולם העסקים הן ניסו לאמץ את הגישה הגברית: קשיחות, אגו ומאצ'ואיזם. עם הזמן הבינו הנשים שכדאי מאוד לנצל את היתרונות הנשיים בהן חנן אותן האל. אט אט חזרה התשוקה, החן והיצירתיות ושירתו אותן בדרך להצלחה.

המיומנויות המיוחדות של הנשים מסייעות להן ביצירת קשרים עסקיים, ניהול משא ומתן, קשר עם לקוחות, ניהול שוטף וסגירת עסקאות. הן משתמשות ביצירתיות שלהן ומתבססות על היגיון בריא ואינטואיציה נשית טובה ליצירת מצבי WIN והשקעות נכונות.
הוסיפו תגובה
תגובות לכתבה
בניית אתרים  Eva software   כתבו לנו אודות RSS  RSS


כל הזכויות שמורות ל styler
כל התוכן המפורסם באתר הינו בבעלות הבלעדית של מקימי ועורכי האתר .
כל השימוש בתוכן של האתר מותר אך ורק באישור של בעלי האתר.