מתנה צנועה

אלטון ג'ון מציע את עצמו במתנה לרגל השנה החדשה. הוא מוכן לתת הופעה בת שעה וחצי בביתה של אחת המעריצות, בעד סכום זעיר של 1,000,000 דולר. כל ההכנסות יועברו לאגודה למלחמה באיידס, אשר הוקמה על ידי ג'ון.

חדשות ואירועים

ג'ניפר אניסטון רוצה להגדיל את החזה ולאמץ תינוק

אשתו לשעבר של בראד פיט מתכוננת לשינויים דראסטיים בחייה. לקראת גיל הארבעים – אשר ימלאו לה ב 11 לאפריל בשנה הבאה – ג'ניפר אניסטון מתכננת לאמץ תינוק ולהגדיל את מידת חזהה. חבריה של אניסטון אומרים על תוכניותיה של ג'ניפר: "זה לא משבר גיל המעבר. קרוב לוודאי, להיפך".

להמשך ג'ניפר אניסטון רוצה להגדיל את החזה ולאמץ תינוק

פסטיבל אשה 2008

ושוב, כמו בכל אביב כבר במשך 12 שנה, מתקיים בחולון פסטיבל אשה. פסטיבל שמארגנת עיריית חולון בשיתוף עם תיאטרון חולון, צפוי להיות אחד מאירועים הכי מעניינים ומרתקים, ולא רק לנשים. תפגשו בו כמעת את כל מגוון הפעילויות התרבותיות האפשרויות. השנה מוזמנת לפסטיבל הזמרת הגדולה מריאן פיית'פול, כמו גם אורחים נוספים מחו"ל.

להמשך פסטיבל אשה  2008

שוד בסטייל איטלקי ביום ה"אוסקר"

השוד עצמו נמשך דקות ספורות – ממש בסגנון איטלקי אלגנטי. לעבודות ההכנה, אומנם, נדרש הרבה יותר זמן. השודדים עבדו קשה במשך כמה חודשים ובמשך זמן זה ביצעו עבודות חפירה. בתום העבודות נתקבלה מנהרה בקוטר של מטר אחד.

להמשך שוד בסטייל איטלקי ביום ה

האביב הקרוב יהיה צבעוני

מעצבי האופנה מובילים מבטיחים כי האביב המתקרב יהיה בצבעים עזים. כתום, ירוק, צהוב, אדום- אלה הצבעים שניראה בקרוב בויטרינות.

להמשך האביב הקרוב יהיה צבעוני

חדשות ואירועים

בניית אתרים  Eva software   כתבו לנו אודות RSS  RSS


כל הזכויות שמורות ל styler
כל התוכן המפורסם באתר הינו בבעלות הבלעדית של מקימי ועורכי האתר .
כל השימוש בתוכן של האתר מותר אך ורק באישור של בעלי האתר.