נכון, הגענו רק לסוף חודש יולי וכבר החלו מבצעי סוף העונה בחניות האופנה. אני לא נדהמת, באירופה קולקציית הקיץ הבא כבר אוטוטו מוכנה שלא נדבר על המכירות שהתחילו לחיסול מלאי הקיץ הנוכחי.

אז מה קונים בסוף העונה? איך לא להיות סוג של קורבן אופנה ולמצוא את עצמינו עם חולצה בצבע שחשבנו שנלבש שהיתה כל כך אופנתית הקיץ, ואולי בקיץ הבא נעקם פרצוף ונחשוב, איך בעצם התאהבנו בה?

אז ככה, כדאי לזכור כי הצבעים החזקים שפלשו למלתחות שלנו הקיץ, סופם להעלם במהירות כפי שהגיחו. אל תרבו לקנות צבעים חזקים, ואם כן, אז לא הרבה, שמלה בטורקיז, במיוחד אם אתן שחומות עור ובעלות שיער כהה תהלום אתכן מאוד, שמלה צהובה, עדיף להתרחק אם את ג'ינג'ית או בעלת גוון עור צהוב, כמובן שהשחור תמיד קלאסי אך לפעמים גם נמאס, ורצוי באמת לשנות ולנסות צבעים חדשים.

מה דעתכן על שמלה כחולה? או שמלה בגוון פשתן טבעי? שני צבעים קלאסיים המתאימים להמון נשים ונחשבים קלאסיים. מספיק לאבזר אותם בכמה תכשיטים המוסיפים צבע וסגנון, סנדל עשיר בזהב או אדום, והרי לכם הופעה מיוחדת, במחירי סופעונה.
רוב השמלות, בעלות אורך המידי החדש נחשבות בגזרתן לקלאסיות. אל תתלהבו לקנות שמלות קצרות מידי או רחבות מידי, כאלו שלא יחמיאו ואז מהר מאוד תרצו למסור אותן הלאה ובקושי לבשתן.

מכנס לבן, כחול וקאמל - צבעים קלאסיים טובים ומחמיאים שניתן לשלב עם קשת צבעים ססגונית כמו כתום, כחול וירוק כחולצות נלוות.
הימנעו מלקנות מכנס ארוך אדום, הנחשב טרנדי מידי, ואם חשקתן בכל זאת במכנס אדום כדי ליצור לעצמכן את סגנון הנאוטיקה בתוספת חולצת פסים כחול לבן, לכו על מכנס ברך אדום או אפילו חצאית אדומה שסביר שימשו אתכן יותר מעונה אחת או שתיים.
זיקט לבן, ז'קט בגוון הניוד או הקאמל יהיו טובים כקנייה בטוחה יותר מאשר ז'קט בורוד פוקסייה או כתום.

ואם בא לכן פריט כתום בכל זאת, העדיפו חולצות או גופיות בצבע זה, או אפילו אביזרים נלווים כמו תיק, חגורה או שרשרת בכתום מסנוור שיקפיץ כל הופעה קלאסית, ואז השקעתן רק בפריט קטן ולא הוצאתן סכום גדול כמו על שמלה או ז'קט בצבע נועז.
עמודים:
<<
>>
הוסיפו תגובה
תגובות לכתבה
בניית אתרים  Eva software   כתבו לנו אודות RSS  RSS


כל הזכויות שמורות ל styler
כל התוכן המפורסם באתר הינו בבעלות הבלעדית של מקימי ועורכי האתר .
כל השימוש בתוכן של האתר מותר אך ורק באישור של בעלי האתר.