האמת היא, שתעוזה עם צבעוניות בבגדים קשורה גם לאישיותה של הלובשת אותם. אם את נמנית כבחורה נועזת המעיזה בשילובים, סגנונות וצבעים, סביר להניח כי צבעוניות חזקה אינה מרתיעה אותך לאורך עונות רבות ובכל עונה הצבעוניות בביגוד שלך מיוחדת, ושונה, אך רוב הנשים כלקוחות אותן אני פוגשת, מעדיפות ללכת על בטוח, על הצבעים הרגועים, הקלאסיים כאלו המתאימים לאישיותן, לארון הבגדים הכללי וכמובן ביגוד שילווה אותן כמה עונות ובאופן טבעי יבחרו כמובן בשחור, כחול, קאמל ולבן.

לכן, גם במבצעי סופעונה כדאי לחשוב טיפה, לא לקנות פריטים רבים כל כך בצבעוניות מאוד טרנדית, כדאי להצמד לצבעים קלאסיים ומצד שני לגוון בפריטים צבעוניים אך לא יקרים מידי . כדאי להכיר את מבנה הגוף טוב טוב, את הצבעוניות האישית והאופי כדי לדעת לבחור את הפריטים הנכונים גם אם המחירים מאוד מפתים.

זכרו כלל אחד: לכל עונה יש סופעונה ובכל עונה נרצה שוב לחדש ולהתחדש.

אם בכל זאת מרגישות שזקוקות לייעוץ אישי והכוונה אשמח להכיר ולהצטרף אליכן ליום סטיילינג אישי בו נלמד יחד כיצד לקנות נכון ויעיל מבלי להכנס מידי עונה להוצאות מיותרות, כיצד לסגנן הופעות לבוש עם דמיון ויצירתיות משלכן, כיצד לבחור את צבעי הבגדים המעשירים את המראה ולא גורמים לנו להראות חיוורים ועוד טיפים אישיים.

יום כיף עם סטייליסטית, כרעיון מיוחד למתנת יום הולדת לגברים, נשים, בני הנוער וגילאי הזהב, יום אישי חוייתי בכל מה שקשור בעיצוב הופעה, גזרות נכונות ובדים הולמים.

אפשרות לערב נשים, ערבי נערות לימי הולדת, חוגי בית ועוד שת"פ עם חניות, מעצבים ויבואני אופנה.אורית לבה,
סטייליסטית
054-6332463
הוסיפו תגובה
תגובות לכתבה
בניית אתרים  Eva software   כתבו לנו אודות RSS  RSS


כל הזכויות שמורות ל styler
כל התוכן המפורסם באתר הינו בבעלות הבלעדית של מקימי ועורכי האתר .
כל השימוש בתוכן של האתר מותר אך ורק באישור של בעלי האתר.