יותר מעשרים שנה הייתה תוכנית האירוח של אופרה ווינפרי, מלכת הטוק-שואו הבלתי מעורערת של ארצות הברית בטופ רשימת הרייטינג במדינה. בדצמבר האחרון הודיעה ווינפרי כי תוכניתה THE OPRAH WINFREY SHOW עומדת לרדת מהמסכים ב-2011 לצמיתות.
כשנשאלה ווינפרי על סיבת הפרישה, השיבה "די, נמאס לי.." . האם זה קשור באיזושהי צורה לשמועות המתרוצצות אודות נטייתה הלסבית של הכוכבת, ככל הנראה שלא.

אופרה ווינפרי הוא סיפור הצלחה רב שנים שהפך לתעשיית ענק עם הזמן. מתוכנית טוק שואו הפכה ווינפרי למעצמת מדיה בארצות הברית והונה מוערך בכ-2.2 מיליארדי דולרים – סכום עצום גם כשמדובר בתחום התקשורת.

מה תעשה מלכת הרייטינג שגרמה ללמעלה משבעה מיליון צופים ב-145 מדינות בעולם לצפות בתוכניתה מדי יום וליהנות ממיטב הסלבריטאים מפזזים ומשתטים על ספת הראיונות שלה ? אל דאגה, היא לא תשב בבית. מעתה הולכת אופרה להתמקד בערוץ הכבלים החדש שברשותה ושהקימה יחד עם חברת התקשורת דיסקברי. הערוץ ייקרא OPRAH WINFREY NETWORK .

האימפריה שברשותה של ווינפרי כוללת מלבד מדיה אלקטרונית גם ערוץ רדיו, הוצאת ספרים גדולה ומגזין שבועי המתפרסם ברחבי ארצות הברית.
אופרה ווינפרי בת ה-55 היא אישה עשירה מאוד כיום ומביני דבר מחשיבים אותה לאחת הנשים החזקות ורבות ההשפעה באמריקה. המגזין הנחשב "פרובס" דרג את ווינפרי במקום ה-140 בעשירי ארצות הברית.

במהלך 25 השנים בה שודרה תוכנית האירוח של ווינפרי רואיינו בה כמעט כל הסלבריטאים מכל התחומים : קולנוע, פוליטיקה, תיאטרון, ספורט ועוד. בין האורחים היו טום קרוז, אלוף העולם באגרוף מייק טייסון, הפסנתרן ליברצ'ה, מייקל ג'קסון, מייקל ג'ורדן האגדי, פארה פוסט, ניקולאס קייג', הזמרת קייט מוס, ועוד רבים וטובים.

ככל הנראה, גם התחככות רציפה עם מפורסמים בפריים טיים לא שכנעה את אופרה ווינפרי להמשיך בתוכנית, והיא הצהירה על כוונותיה בתוכניתה לפני כשבועיים, כשהיא אומרת "אני אוהבת את התכנית. היא הייתה החיים שלי, אך אני אוהבת אותה מספיק כדי לדעת שהגיע הזמן לומר שלום. עשרים וחמש שנים הוא זמן מושלם להגיד שלום".
עמודים:
<<
>>
הוסיפו תגובה
תגובות לכתבה
1 לא מאמין
עמית   3/4/2010

בניית אתרים  Eva software   כתבו לנו אודות RSS  RSS


כל הזכויות שמורות ל styler
כל התוכן המפורסם באתר הינו בבעלות הבלעדית של מקימי ועורכי האתר .
כל השימוש בתוכן של האתר מותר אך ורק באישור של בעלי האתר.