ג'סטין טימברלייק (זמר ושחקן בשעות הפנאי) גווינת' פלטרו, דיוויד וויקטוריה לבית בקהאם, קייט הולמס , ג'ניפר לופז, מלאני גריפית' – הם שמות המוכרים לנו מעולם המוזיקה והקולנוע בעיקר, אבל האם ידעתם שכל אושיות הקולנוע, הספורט והמשחק הללו נכנסו חזק העניין האופנה, ולא רק בצד של הדוגמנים אלא כמעצבי אופנה?
ג'סטין טימברלייק (זמר ושחקן בשעות הפנאי) גווינת' פלטרו, דיוויד וויקטוריה לבית בקהאם, קייט הולמס , ג'ניפר לופז, מלאני גריפית' – הם שמות המוכרים לנו מעולם המוזיקה והקולנוע בעיקר, אבל האם ידעתם שכל אושיות הקולנוע, הספורט והמשחק הללו נכנסו חזק העניין האופנה, ולא רק בצד של הדוגמנים אלא כמעצבי אופנה מן המניין ?

ג'סטין טימברלייק הוא אחד הזמרים המוערכים יותר בעולם המוזיקה, ולאחרונה החל לתת ידו גם בעיצוב אופנה. כמה הוא מוצלח ? אפשר להתווכח, אבל הוא עושה את זה בגאון. לאחרונה אף השיק קולקציה חדשה בתצוגת אופנה שנערכה במועדון לילה בלוס אנג'לס בה השתתפו מיטב הסלבריטאים מהוליווד.

טימברלייק הלך על אופנת רחוב מסוקסת שנשענת בעיקר על שמלות מיני וקרדיגנים שלא הרשימו במיוחד. בגזרת הגברים הוא לא מחדש הרבה והולך על סגנון היפ הופ. אבל מה זה משנה לדידו של ג'סטין אם בהשקה כזו מושכת אליה את כל אושיות הקולנוע בהוליווד. גם כך הוא לא עושה את זה בשביל הכסף אלא כתחביב נטו.

אבל, מתברר שטימברלייק לא לבד. בסתיו לפני שנה הגיחה קייט הולמס, צמודתו של הקרוז עם הקולקציה שלה כשהיא מנצלת את כמות המצלמות והתקשורת שהיא מושכת (זה הרעיון) בכל פעם עם פריט אחר מהקולקציה שלה. החברה נקראת הולמס ויאנג והיא מאופיינת בסגנות נשי קלאסי. גם כאן נתקלה הולמס בביקורות צוננות אודות כישרון העיצוב שלה, אבל למי איכפת ? העיקר הכוונה.
עמודים:
<<
>>
הוסיפו תגובה
תגובות לכתבה
בניית אתרים  Eva software   כתבו לנו אודות RSS  RSS


כל הזכויות שמורות ל styler
כל התוכן המפורסם באתר הינו בבעלות הבלעדית של מקימי ועורכי האתר .
כל השימוש בתוכן של האתר מותר אך ורק באישור של בעלי האתר.