כולם החוצה!

תטיילי יותר באוויר צח, ועדיף שתרגילי את עצמך לריצות בוקר. ראשית זו השיטה הנגישה ביותר שלא עולה לך כסף בשביל לעסוק בספורט, בנוסף, בזמן הריצה, הגוף מפריש את הורמון נרופינפרין – המקור למצב רוח טוב! וזה אומר שכל המחשבות המטרידות ייעלמו ותוכלי לחשוב בחיוב.

ילדים והורים

יחסי הורים- ילדים : אז מי כאן הבוס ?

אחד הגורמים המשמעותיים ביותר לכך שילדים גדלים חסרי בטחון ונכנסים לחיים עצמאיים כשהם אינם בשלים להתמודדות היומיומית, הוא פינוק יתר על ידי ההורים. זאת ועוד, לא די שאנו יוצרים ילדים חסרי חוט שדרה, בדרך אנו יורים לעצמנו ברגל כשהפינוק הזה עולה לזאטוטים לראש.

להמשך יחסי הורים- ילדים : אז מי כאן הבוס ?

החופש הגדול והילדים שלך: אפשר גם אחרת

החופש הגדול כבר החל בשעטה. הרבה מאוד זאטוטים יותר וקצת פחות יצאו לחופשה של חודשיים. נכון שהילדים יהיו בקייטנה, אצל חברים ובטיולים, אבל בחום ובלחות האלה, רוב הזמן הם יהיו בבית ליד המזגן. כיצד תעברו את הקיץ בשלום ואתם יודעים מה ? אולי גם בכיף.

להמשך החופש הגדול והילדים שלך: אפשר גם אחרת

איך לחנך ילדים מאושרים

התפוח לא נופל רחוק מהעץ"... האם יש טעם להמשיך את רשימת הביטויים הארוכה, המדברת על עובדה שכולם כבר מזמן יודעים: עתיד הילד מתחיל במשפחה מאז לידתו. אנו מציעים לחשוב על טעויות ההורים. אפשר להגיד שאת גורלו של הילד אנחנו קובעים הרבה לפני תכנונו. כיוון שהוא לבטח ירש את המודלים שלפיהם פעם בנו משפחה ואת החיים שלהם הוריו ואלה שבתת מודע הוא מאמת בחייו ובמשפחתו. ואין מה לעשות עם זה.

להמשך איך לחנך ילדים מאושרים

אבא בסופי שבוע – לא סיבה לדאגה!

הילד אוהב את האבא יותר. כמובן! ברגע שמגיע הסוף שבוע – חג! מתנות, בילויים, חופש מוחלט – אין סירוב בכלום. והאימא מקבלת שפעת וחום, כישלון במבחן והערות המורה על ההתנהגות, אסיפת הורים, אכזבות ראשונות, אי הגינות, סירובים תמידיים ועונשים. אבא – זה שימחה. אמא – זה חינוך. איפה ההגינות? אנחנו מציעים למצוא פלוסים אפילו בזה!

להמשך אבא בסופי שבוע – לא סיבה לדאגה!
1 

ילדים והורים

בניית אתרים  Eva software   כתבו לנו אודות RSS  RSS


כל הזכויות שמורות ל styler
כל התוכן המפורסם באתר הינו בבעלות הבלעדית של מקימי ועורכי האתר .
כל השימוש בתוכן של האתר מותר אך ורק באישור של בעלי האתר.