לאכול בשביל לחיות?

המוח עובד בדיוק באותו האופן שבו את מזינה אותו. אם תתחילי להתנפל על מזון שומני ומתוק, את תתחילי לשכוח דברים. אם תצמצמי בחלבונים ובמינרלים – את יכולה להיפרד מהיצירתיות. המסקנה ברורה כשמש: התזונה שלך חייבת להיות מגוונת ונכונה. ובנוסף, אל תשכחי את הגבולות, אל תאכלי יותר מדי!

חינוך ילדים

יעילות משפחתית

היחס של החברה לילדים עבר לא מעט תהפוכות במהלך ההיסטוריה האנושית ולמעשה גם היום ישנו שוני עצום בין הגישה כלפי ילדים באזורים שונים בעולם. לו היינו עולים קופצים למפעלים הסיניים המודרניים ומביטים בנעשה בהם, ישנו סיכוי לא רע שהיינו משפשפים את עינינו בתדהמה למראה ילדים בני חמש ושש שעובדים מבוקר עד ערב ללא הפסקות כאילו היו מבוגרים.

להמשך יעילות משפחתית

ילדים וחיות מחמד

בכל מה שקשור לחיות מחמד נראה כאילו יש שתי קבוצות מרכזיות בקרב בני האדם: אלה שמוכנים להחזיקן בבית ואלה שפשוט לא רוצים לשמוע על זה. מה שאנשי הקבוצה השנייה אינם יודעים, היא העבודה כי בעלי חיים או חיות מחמד יכולות לעשות נפלאות עם הילדים שלהם.

להמשך ילדים וחיות מחמד

"לא רוצה לאכול..."

כל הטוב שבעולם מונח לפניו, מבחר מגוון של אוכל ושתייה, אבל הזאטוט מסרב לפתוח את הפה. אתם מצליחים להאכיל אותו רק מול הטלוויזיה, או באינספור "טריקים" אחרים, אבל זו לא דרך ו זה גם די מתיש. כנראה, שגם הוא, כמו עוד קרוב ל- 20% מאוכלוסיית הילדים בגיל הרך, סובלים מהפרעת אכילה כזו או אחרת. איך נשפר את המצב ?

להמשך

לא רוצה בית ספר!

הורים רבים מכירים את זה. הבוקר מגיע והמלחמה מתחילה. הילד פשוט לא רוצה ללכת לבית הספר והוא יעשה הכל כדי לנצח ולהישאר בבית. מדוע הזאטוט לא רוצה בית ספר, ומה אנחנו ההורים אמורים לעשות עם זה ?

להמשך לא רוצה בית ספר!

חינוך ילדים

בניית אתרים  Eva software   כתבו לנו אודות RSS  RSS


כל הזכויות שמורות ל styler
כל התוכן המפורסם באתר הינו בבעלות הבלעדית של מקימי ועורכי האתר .
כל השימוש בתוכן של האתר מותר אך ורק באישור של בעלי האתר.