השוואות עם כוכב? זה מסוכן!

מסתבר שגברים, בדיוק כמונו מודאגים מבעית המשקל העודף! והכל מכוון שהם נמצאים תחת לחץ השידורים בטלוויזיה. הגברים כמעט מוכרחים להדמות לכוכבים ולמפורסמים, במיוחד ספורטאים, כך טוענים הפסיכולוגים. לדעתם, הרצון להדמות למפורסמים גורם למקרים מעציבים של אבידת כוחות. אנא על תשכחו: העיקר – זה גוף בריא ונפש בריאה!

עור

רואה לך בעיניים: טיפוח העור סביב העיניים בגילאי 35

מי לא היה רוצה להיראות צעיר מגילו? אם נתבונן בעור הפנים של גברים ונשים בגילאים 24-25 ומולם נעמיד אנשים בגילאי ה-35 נראה כי ההבדלים המרכזיים ביניהם נמצאים באזור העיניים. בני ובנות ה-35 יפתחו קמטוטים זעירים בזוויות העיניים ולעיתים שקיות מתחת לעיניים.

להמשך רואה לך בעיניים: טיפוח העור סביב העיניים בגילאי 35

קוסמטיקה מושלמת נגד הזדקנות העור

מוצרי קוסמטיקה הם בחירה אישית של כל אישה, מותאמים לפי דרישות אישיות, סוג העור, גיל וגורמים שונים אחרים. אבל יחד עם זאת, ישנם מרכיבים אשר השפעתם על עורנו היא ידועה. מה צריכים להכיל הקרמים המושלמים, למשל לגילאים 30-35 והלאה?

להמשך קוסמטיקה מושלמת נגד הזדקנות העור

5 צעדים לעור יפה

המומחים פיתחו "מתכון" היופי, שיעזור לעורך תמיד להישאר מושלם. בדרך לעור בריא ויפה יש לשמור על 5 כללים:

להמשך  5 צעדים לעור יפה

אקנה: טיפוח עור הפנים

קשה להיות מאושרת, מוצלחת ובטוחה בעצמך, כשהעור לא זוהר מרוב בריאות, או במילה אחרת "בעייתי". אומנם, כשאנחנו נתקלות באבחנה "פצעי אקנה", אין שום סיבה להתייאש: בזמן נתון טכנולוגיית היופי מציעה המון תכשירים למלחמה בפצעים. סטיילר מחפש שיטות ריפוי וטיפול באקנה.

להמשך אקנה: טיפוח עור הפנים

עור

בניית אתרים  Eva software   כתבו לנו אודות RSS  RSS


כל הזכויות שמורות ל styler
כל התוכן המפורסם באתר הינו בבעלות הבלעדית של מקימי ועורכי האתר .
כל השימוש בתוכן של האתר מותר אך ורק באישור של בעלי האתר.