סליחה איך קוראים לך?

גאי ריצ'י בעודו נלהב מהצלחתו בסרטו החדש שכח את שמה של אישתו. בתשובה לשאלת העיתונאים לשמה הוא שתק עד ששמע קול מהקהל אשר אמר: "לואיזה צ'יקונה".

עור

אקנה: להפטר לתמיד

אכן פצעים הם בעיה רצינית, המטרידה גברים ונשים כאחד. והם מופיעים בגיל בו תשומת הלב למראה החיצוני גדולה ביותר – זו תקופה של גילאים 12-15 עד 35-40.

להמשך אקנה: להפטר לתמיד

בעיות קיץ. טיפוח עור הפנים בקיץ

השמש משפיעה לטובה וגם לרעה על העור. קרניה עוזרות להצטברות הויטמינים בעור, אנחנו מרגישים את עצמנו נוח מהחום שלה, אבל שהייה ממושכת בשמש יכולה לגרום נזק לא קטן לעור. ההשפעה הכי מסוכנת היא של קרני אולטרה סגולים של השמש.

להמשך בעיות קיץ. טיפוח עור הפנים בקיץ

מסכות לפנים תוצרת בית

מסכה לפנים – שיטה אפקטיבית לטיפול בעור הפנים, חידוש תאי העור וברק בריא. אנו מציעים לתשומת לבכם מתכונים של מספר מסכות לפנים שנבדקו. כל מסכה יש להניח על הפנים לזמן מוקצב בלבד. לאחר הזמן המוקצב יש להסיר את המסכה במים פושרים אם לא רשום אחרת.

להמשך מסכות לפנים תוצרת בית

כך תכיני את עורך לקיץ – מסכות שאפשר להכין בבית

לעשות מקלחת או אמבטיה חמה בערב קריר זה מאוד מפתה. אמנם זו השיטה המהירה ביותר למנוע מהעור את הלחות ההכרחית לו כל כך. מים חמים שוטפים מפנייך ומגופך את כל "החומות המגנות". תגבילי את טמפרטורת המים ל- 40-45 מעלות, ואת זמן האמבטיה או המקלחת – בחמש דקות. לאחר הפעילויות המימיות יש למרוח על כל הגוף קרם מזין.

להמשך כך תכיני את עורך לקיץ – מסכות שאפשר להכין בבית

עור

בניית אתרים  Eva software   כתבו לנו אודות RSS  RSS


כל הזכויות שמורות ל styler
כל התוכן המפורסם באתר הינו בבעלות הבלעדית של מקימי ועורכי האתר .
כל השימוש בתוכן של האתר מותר אך ורק באישור של בעלי האתר.