מתנה צנועה

אלטון ג'ון מציע את עצמו במתנה לרגל השנה החדשה. הוא מוכן לתת הופעה בת שעה וחצי בביתה של אחת המעריצות, בעד סכום זעיר של 1,000,000 דולר. כל ההכנסות יועברו לאגודה למלחמה באיידס, אשר הוקמה על ידי ג'ון.

ידיים

שמירה על עור הידיים

הידיים שלנו הן האיבר החשוף ביותר : אנו עובדים איתם, מבצעים מלאכות שונות, כותבים, שוטפים כלים, עובדים בגינה, הן נחשפות לשמש בצורה תמידית מבלי יכולת להגן עליהם בכיסוי בזמן הקיץ, ובכלל הן תמיד משרתות אותנו בכל זמן ומזג האוויר

להמשך שמירה על עור הידיים

סודות המניקור: פרנצ'

פרנץ'– זה מה שצריך לעצור עליו את הבחירה, אם את לא יודעת מה בדיוק את רוצה: ללכת למסיבה, לפגישה חשובה שבה תלויה התפתחות הקריירה שלך, לארגן ערב רומנטי עם אהובך.

להמשך סודות המניקור: פרנצ'

מניקור קיצי: קיץ צבעוני – 2008!

לקשט את הציפורניים – לא פשוט כפי שזה נדמה – זו אומנות בפני עצמה. אפילו הלק הכי יקר שלא נמרח נכון על הציפורניים, יראה לא טוב. סטיילר מציע לך ללמוד לעשות מניקור יפה ולבחור צבעים אופנתיים של לק לציפורניים לקיץ 2008.

להמשך מניקור קיצי: קיץ צבעוני – 2008!

טיפוח הציפורניים

ידיים יפות וציפורניים מטופחות - הם כרטיס הביקור שלך. לפי המראה של הידיים שלך אפשר לומר הרבה דברים על עצמך- על הבריאות שלך, על אופי שלך, על אורח החיים שלך ועוד.. לכן חשוב להגדיש זמן לטיפוח הציפורניים פעם אחת בשבוע לפחות, אפילו שאין לך זמן לביקור אצל המניקוריסטית.

להמשך טיפוח הציפורניים
1 

ידיים

בניית אתרים  Eva software   כתבו לנו אודות RSS  RSS


כל הזכויות שמורות ל styler
כל התוכן המפורסם באתר הינו בבעלות הבלעדית של מקימי ועורכי האתר .
כל השימוש בתוכן של האתר מותר אך ורק באישור של בעלי האתר.