תלתלים מתוקים

הפסיכולוגים הגיעו למסקנה שנשים אוהבות גברים עם תלתלים מכיוון שהם מזכירים להן ילדים קטנים. כידוע, לנשים חוש אימהי מפותח וזאת הסיבה שהן לא יכולות לעמוד בפני גברים עם שיער מתולתל.

גוף

בטן מושלמת – זה פשוט!

את רוצה שתהיה לך בטן שטוחה וחזקה? אבל את בכלל לא רוצה להתאמן במשך שעות ארוכות בחדר כושר? אז העצות שלנו מיועדות לך. תנסי אותן, ותראי את התוצאות כבר כעבור חודש.

להמשך בטן מושלמת – זה פשוט!

טיפוח היא מילת קסם

אני מניחה שרבות מאיתנו היו מעוניינות לענות על סטנדרדים של יופי וטיפוח. אבל היום כשקצב החיים המודרני מכתיב לנו לבצע כ"כ הרבה מטלות בכל כך מעט זמן, אנחנו מוצאות את עצמנו בדילמה נצחית – או לנסות לעשות הכל בו זמנית או לדחות דברים לכשנתפנה. היום נשים הופכות לסופר-וומן בעל כורחן – מנהלות משק בית, הן רעיות, אמהות, נשים עובדות. ורובן עובדות במשרה חלקית או מלאה.

להמשך טיפוח היא מילת קסם

8 כללים לשימוש נכון בדאודורנט

כיום כל אחת מאיתנו משתמשת בדאודורנט. זה סוג של היגיינה שמונעת התרבות של חיידקים שונים, מפחיתה את הצטברות הזיעה ובעלת ניחוח נעים. אמנם, כדאי לזכור מספר כללים חשובים בשימוש בדאודורנט.

להמשך  8 כללים לשימוש נכון בדאודורנט

סודות המסאז'

תמיד רצית לעשות מסאז' אבל לא העזת?מתבלבלת בין מגוון הטיפולים ולא יודעת במה לבחור? עשינו סקר קטן והחלטנו להביא לך את כל סוגי המסאז' והפירוט שלהם כאן.

להמשך סודות המסאז'

גוף

בניית אתרים  Eva software   כתבו לנו אודות RSS  RSS


כל הזכויות שמורות ל styler
כל התוכן המפורסם באתר הינו בבעלות הבלעדית של מקימי ועורכי האתר .
כל השימוש בתוכן של האתר מותר אך ורק באישור של בעלי האתר.