הגדרת האושר של גוגו

האושר הגדול ביותר בחיים - אמונה בכך שאנחנו אהובים, שאוהבים אותנו על מי שאנחנו, ואוהבים אותנו למרות העובדה שאנחנו מי שאנחנו (ויקטור גוגו)

איפור

קוסמטיקה ללא סיכון

האם זה מסוכן להשתמש באיפור? למרות שמקרי הפגיעה כתוצאה משימוש במוצרי קוסמטיקה הם נדירים, אך גם אי נעימויות קטנות עלולות לגרום ללא מעט רגעים עצובים. את כל המפגעים ואי הנעימויות עקב שימוש בקוסמטיקה אפשר לחלק למכאניים, כימיים וזיהומיים. בואו נביט בהם מקרוב.

להמשך קוסמטיקה ללא סיכון

איפור ללא טעויות: עצות של מאפרת

לא משנה כמה ספרים ומאמרים יכתבו על האיפור, בכל זאת צצות לנו שאלות: "איך ובמה להשתמש" ו "לאן שמים את זה"? קורה גם שהפנים לא מתאימות לשום נוסחה המתוארת בספר, אז מה, ללכת בלי איפור? בואו נאמר שיש צורך באיפור הרי הוא מסוגל להבליט את תווי הפנים החיוביים ולהעלים את התווים השליליים. בעזרת האיפור, ניתן להעלים עייפות, להוסיף גוון לעור, לגרום לעיניים להיות בורקות אפילו אחרי שעות ארוכות המועברות מול מחשב. הבא נבדוק את הטעויות הכי נפוצות שאנחנו עושות.

להמשך איפור ללא טעויות: עצות של מאפרת

איפור נכון לעונת החורף

מה צריך לכלול המייק-אפ החורפי? למה צריך צבע הגבות להיות תואם לצבע השיער? למה בדיוק תורם הקונסילר? אם האיפור בחורף חשוב לכן, הגעתן למקום הנכון – אנו נותנים לכן טיפים לאיפור נכון ומתאים לחורף.

להמשך איפור נכון לעונת החורף

איפור

בניית אתרים  Eva software   כתבו לנו אודות RSS  RSS


כל הזכויות שמורות ל styler
כל התוכן המפורסם באתר הינו בבעלות הבלעדית של מקימי ועורכי האתר .
כל השימוש בתוכן של האתר מותר אך ורק באישור של בעלי האתר.