ארומתרפיה – טיפול באמצעות שמנים ארומאטייםהארומתרפיה היא אחת מצורות הטיפול היעילות במצבים של צלוליט, במיוחד כשהיא מלווה בייעוץ תזונתי ובתרגול גופני.
השמנים בהם נשתמש בטיפול נגד הצלוליטיס, מטרתם היא הרחקת רעלנים, המרצת המערכת הלימפתית ויצירת איזון הורמונאלי.

מדובר אומנם בהשקעה, אבל די כיפית. ניתן לשים את השמנים באמבט, בתוך שמן (כדאי קלדונלה) , בקרם או בחמאת שיאה. השמנים היעילים ביותר הם שמן אשכולית, אורן, ג'וניפר, וטיבר, יסמין, פצ'ולי ורוזמרין. שמנים אלה מחדשים תאי עור ורקמות, ממריצים, מרעננים, נותנים טונוס לעור, מאזנים ומרגיעים.


מכשירים המבטיחים המסת צלוליט

כיום ישנן קליניקות המבטיחות להמיס צלוליט. עקרון הפעולה הוא מכשיר שאמור לשבור את הצלוליט, לגרום לזרימת דם מוגברת למקום, ולסלק רעלנים ושומן שהצטברו שם.

 בפעולה השנייה יימרח גופך בסרום במרקם ג'ל שיוחדר לעור באמצעות המכשיר ויפעל זמן רב אחרי הטיפול. החומר אמור להמיס תאי שומן וסרום נוסף יחזק את העור, יוסיף לחות ויזין אותו.

בפעולה הבאה שעושה המכשיר הוא מעביר זרמים חשמליים להגברת זרימת הדם וגירוי השריר.

אם זה עובד ? אפשר לנסות. בכל מקרה, אם הגעתן לאחד המכונים הללו, בקשו לראות תמונות של כאלה שהצליחו.


 ירידה הדרגתית במשקל ושיזוף מבוקר

שיטה זו גורסת כי שום דבר לא יעלים צלוליטיס, בעיקר לא מכשירים כאלה ואחרים. לפי האסכולה הזו, פעילות גופנית, תזונה נכונה, שתיית מים וכדומה, אכן יעניקו יתרונות רבים לאיכות החיים שלכן, אך לא יעלימו את הצלוליט. מה כן אפשר לעשות ? לנסות לרדת במשקל באופן הדרגתי, לא בשאיבת שומן חלילה. זה יקטין את מסת השומן הכלואה בתוך הרשת של רקמת החיבור, ויפחית את הלחץ . כתוצאה מכך ישתפר מראה העור ופחות בליטות ייראו לעין. בכל מקרה הן לא ייעלמו בשיטה זו.

עצה נוספת, אסתטית/ קוסמטית לחלוטין היא שיזוף מבוקר. לא בהגזמה כמובן. השיזוף מטשטש את מראה הצלוליט בעיני המתבונן, למרות שהוא עדיין קיים.עמודים:
<<
>>
הוסיפו תגובה
תגובות לכתבה
1 צלוליט
קרן בן זקן   11/1/2009

2 קרם נגד צלוליט
קול האמת   5/4/2010

בניית אתרים  Eva software   כתבו לנו אודות RSS  RSS


כל הזכויות שמורות ל styler
כל התוכן המפורסם באתר הינו בבעלות הבלעדית של מקימי ועורכי האתר .
כל השימוש בתוכן של האתר מותר אך ורק באישור של בעלי האתר.