נשים רבות אינן מודעות לכך, אבל חוץ מאופנת הביגוד וההנעלה, גם האיפור משתנה בחורף ובגדול. בפניכן המלצות איפור או המראה העכשווי שיפקוד אותנו החורף, לפי משנתן שת ענקיות האיפור.
לפי ESTI LOUDER, הגדולה מכולן: הולכים החורף על הלוק הרומנטי ובגווני זהב, מראה חושני ומרככים אותו בענבר, זהב וורוד. רכות היא שם המפתח באיפור העונה. התיחומים יהיו מאוד עדינים. המרכיבים איתם משתמשים באסתי לאודר הם פודרה משולבת בזהב זוהר, שמוסיפה מימד מלכותי לפנים.

בפודרה החדשה שהשיקו לאחרונה בחברה ניתן להשתמש בכל חלקי הפנים, גם באזור העיניים. לפודרה הזו יש מבחר גוונים והיא יכולה להעניק סוגים רבים של מראה, לפי הצורך והחשק.

GIVANCHI - הולכים על הקו הרומנטי החורף. מדובר בקולקציה פיוטית משהו. הפנים יהיו בהירות, העיניים בצללית ובהזהבה קלה, והשפתיים יהיו באדום לוהט עכשווי. המייק אפ בהיר, כבר אמרנו.

אפשר לוותר על ליפ-גלוס, ולעשות שימוש בשפתון מאט, לא מבריק. המראה רומנטי ורב פיתוי.

ירין שחף, משלנו, בוחר החורף במראה המעושן והמפתה. השחור הוא הצבע השולט החורף ויש לו נוכחות רבה. המייק יהיה בגווני הלבן והניגוד בין שחור-לבן יוצר את אפקט הפיתוי הרצוי. באזור העיניים הולכים על איפור מעושן והסומק בגווני ורוד רכים. כדי שאת מירב תשומת הלב יתפסו העיניים, את השפתיים נאפר באופן בהיר מאוד.

CARELINE – בחברה הולכים העונה על שפתיים, וכמה שיותר בולט הרי זה משובח. הגוונים ? בעיקר צבע היין לסוגיו. בעיניים איפור מעושן וריסים שחורים ארוכים כמה שיותר, עם הרבה משיכות מכחול דרמטיות ושימוש בעיפרון.

SHISEIDO- בחברה האמריקאית הולכים החורף עם הרבה תחכום מרהיב ביופיו. היופי מועצם, האדום מאוד חושני, אך לעומת זאת מדובר במראה טבעי ולא צעקני. העיניים החורף יהיו דינאמיות עם גוונים נוצצים.

השפתיים יהיו חושניות עם ברק ולא מאט. בחברה מודעים לשילוב המעניין שהם יוצרים: העיניים הזוהרות, אל מול העור הטבעי יוצרים מראה רענן ורב הפתעה. תוסיפו לזה ריסים דומיננטיות, וקיבלתם תוצאה מפתיעה ומושכת.

LOREAL PARIS – שובו של היופי המזרחי
יופי אוריינטאלי הוא שם המשחק בענקית הצרפתית. האיפור מראה חושניות ואלגנטיות, כשההשראה היא המזרח המודרני המרתק. מה יהיה לנו שם ? הרבה זהב, שחור קטיפתי, משי עדין, ארגמן וירוק עתיק. השפתיים והעיניים יהיו בגווני פנינה.

עמודים:
<<
>>
הוסיפו תגובה
תגובות לכתבה
1 יפה מאד!
איריס כהן   10/15/2009

2 סגול שולט!
טל   10/26/2009

3 אישה יפה
דוד   10/26/2009

בניית אתרים  Eva software   כתבו לנו אודות RSS  RSS


כל הזכויות שמורות ל styler
כל התוכן המפורסם באתר הינו בבעלות הבלעדית של מקימי ועורכי האתר .
כל השימוש בתוכן של האתר מותר אך ורק באישור של בעלי האתר.