החום עולה, הבגדים מתקצרים, בגדי הים יוצאים מהארון והמזגן חוזר לעבוד - הקיץ כבר בפתח והוא מביא איתו את החופש הגדול, את בילויי הקיץ, את השמש המלטפת וכן, גם את פירות הקיץ האהובים.
פירות ההדר והתותים מפנים את מקומם לאבטיחים, מלונים, ענבים, תאנים, סברס, שזיפים ופירות קיץ נוספים שכולנו אוהבים. את הסגולות של פירות ההדר, העשירים בוויטמין C, כולם כבר מכירים אך לא רבים יודעים כי גם לפירות הקיץ ישנן סגולות בריאותיות רבות ותרומתם לבריאות הגוף ולבריאות העור אינה פחותה משל פירות החורף.

פירות הקיץ עשירים במיוחד בוויטמין A ובוויטמין C, המשמשים כנוגדי חמצון. ויטמין A חיוני להתרבות התאים וליצירת תאים חדשים, וויטמין C תורם ליצור הקולגן בעור - פירות העשירים בוויטמין C עוזרים לנו בשמירה על העור, בתחזוקה שלו ובהחלמה מדלקות עור שונות.

לכן, צריכת פירות קיץ בכמות סבירה, כלומר לפחות 3 פעמים בשבוע, תסייע לכם הן בשמירה על עור צעיר, מתוח ובריא והן בהאצת שיקומו של העור מתהליכים דלקתיים, צלקות ונזקים נוספים. בנוסף, פירות הקיץ מכילים כמויות גדולות במיוחד של מים ובכך תורמים תרומה נוספת לשמירה על צעירותו ורעננותו של העור.
הוסיפו תגובה
תגובות לכתבה
בניית אתרים  Eva software   כתבו לנו אודות RSS  RSS


כל הזכויות שמורות ל styler
כל התוכן המפורסם באתר הינו בבעלות הבלעדית של מקימי ועורכי האתר .
כל השימוש בתוכן של האתר מותר אך ורק באישור של בעלי האתר.