איפור נכון - הדרך לחולל שינוי מראה

יופי / איפור
מאת: סטיילר

החלטת להעביר את המלתחה שלך רענון כללי, להתחתך, להתעדכן בגזרות חדשות ומחמיאות ולהיפטר משלל פריטים ארכאולוגים שהיו מצויים בארון. יופי! אין כמו שינוי כזה כדי לשפר את ההופעה ואת הדימוי העצמי כאחד.
שינוי תספורת יכול אף הוא לחולל נפלאות אחרי שנים של "קבעו תסרוקתי" .

יופי הוא עניין המעסיק אותנו במודע או שלא במודע בחלק גדול מאוד של חיינו. כולנו רוצות אותו לעצמנו. חנויות הבגדים, הבוטיקים, חנויות ההנעלה- כולם מציעים לנו אותו: מי בצורת מגף אלגנטי, מי בצורת חזיית פוש אפ משופעת תחרות ומלמלות, ומי בצורת שמלה בגזרה עדכנית ומחמיאה.

עם זאת, כשאנו רוצות להרגיש יפות, כשאנחנו חושבות על יופי, משום מה הדבר האחרון שעולה בדעתנו הוא איפור נכון. רק אחרי שננעל יופי של מגף, ג'ינס סקסי והגופיה הכי מחמיאה- ניזכר שבעצם הפנים שלנו הם הדבר הבולט ביותר בהופעתנו החיצונית.

כשאנו מקיימים דו שיח או אפילו מביטים ברחוב אל העוברים ושבים- הפנים יהיו הדבר הראשון שנשים אליו לב. נסו את זה על עצמכן ותגלו שזוהי עובדה מוצקה..

לא משנה באילו תווי פנים ניחנו, האם יש לנו פרצוף עגול או אליפטי. איפור נכון יכול לשנות כלילי את הופעתנו החיצונית, רק צריך לדעת כיצד לעשות זאת. כל בוטיק יופי שניכנס אליו יהמם אותנו בשפע של גוונים, תתי גוונים, צלליות ומה לא. החוכמה היא התאמה של איפור לגוון העור ומבנה הפנים. ניתן להדגיש יופי בפנים דווקא באמצעות ניואנסים קטנים ועדינים של איפור. לעומת זאת, שימוש מוגזם באיפור יכול בקלות להשיג את ההיפך הגמור של יופי וליצור מראה ליצני ופורימי.

איך ניתן ללמוד כללי איפור נכון?
תוכלי לקבל חוות דעת מקצועית אודות איפור נכון שיתאים לך ברשתות הפארם, או בבתי הספר לאיפור ולמקצועות יופי שישמחו להדגים עליך כמה כללי איפור שיוכלו לשמש אותך בבית. (ישנם קורסי איפור אישיים ומקוצרים שזו מטרתם).
וכמובן- בסופו של כל שדרוג הלוק אל תשכחי כמובן להרגיש טוב עם עצמך, כי יופי אמיתי הרי מתחיל מבפנים..
הוסיפו תגובה
תגובות לכתבה
בניית אתרים  Eva software   כתבו לנו אודות RSS  RSS


כל הזכויות שמורות ל styler
כל התוכן המפורסם באתר הינו בבעלות הבלעדית של מקימי ועורכי האתר .
כל השימוש בתוכן של האתר מותר אך ורק באישור של בעלי האתר.