מאת: טלי ווג

אם הכול פחות או יותר ברור לגבי הבגדים, המצב עם השיער דורש הבהרה. ביקשנו ממעצבת השיער, טלי שילוב לספר מה צפוי לנו בעונה הזאת, כיצד לטפח את השיער בעונת הסתיו – חורף ולגבי אילו דברים לא כדאי לנו לדאוג.
- טלי, לא מזמן כולן הסתובבו עם פוני ארוך וישר אשר הוצג לנו בעיתונים: ככל שפחות רואים את העיניים מאחורי הפוני, ככה טוב יותר. האם הפוני הזה עדיין באופנה?

- הפוני הזה תמיד יישאר באופנה, פשוט הצורה שלו משתנה כל הזמן. פעם היה באופנה אפקט התספורת העצמית, כלומר ,הפוני נראה כאילו סיפרת אותו במו ידייך. כעת באופנה פוני עגול. אם שמות כמו בטי פייג' וגוון סטפני אומרים לך משהו, את מבינה על מה אני מדברת. לאחרונה סיפרתי כך מספר לקוחות: הן כולן דאגו לגבי הסגנון שיתאים להן, שהפנים שלהן גדולות, אך התוצאה הסופית מצאה חן בעיני כולן.


תסרוקות אופנתיות


- הבנו לגבי הפוני. ואילו תסרוקות יהיו באופנה? אילו צורות וצבעים?

- מה שנוגע לצורה, הקלאסיקה תמיד באופנה. פשוט אופן סידור השיער יכול להשתנות ובולטים חלקים מסוימים בתספורת. למשל, רצועות שיער נפרדות. מבחינת הצבעים, כל גווני הג'ינג'י והאדום באופנה עכשיו. באופנה גם צבע החציל, אך יש להשתמש בו בזהירות: לא כצבע בסיס, אלא כתוספת לצבע. נניח שכל השיער בהיר, וישנם גוונים דקים של סגול.


- האם הפסים עדיין באופנה?אני פחות ופחות רואה אנשים עם גוונים בהירים.


- כמו שאומרים האנגלים, הפסים מיועדים ל old ladies . זה גם סוג של קלאסיקה, לא צריך לשלול זאת, אבל אם מדברים על מה שבאופנה ומה שלא, זה בהחלט לא להיט. לפחות לא בשביל הצעירות, אך לנשים מבוגרות ולעובדי משרד – זה מאוד יתאים.


תסרוקות אופנתיות


עמודים:
<<
>>
הוסיפו תגובה
תגובות לכתבה
בניית אתרים  Eva software   כתבו לנו אודות RSS  RSS


כל הזכויות שמורות ל styler
כל התוכן המפורסם באתר הינו בבעלות הבלעדית של מקימי ועורכי האתר .
כל השימוש בתוכן של האתר מותר אך ורק באישור של בעלי האתר.