בחג הזה תיראי מדהים!

יופי / פנים
מאת: סטיילר

כאשר כל הסידורים, קניות וריצות נשארים מאחור, כאשר השולחן הערוך נראה כמו בתמונה מתוך מגזין יפה, המתנות מוכנות מזמן, והאורחים עוד מעט יבואו, לעתים כל כך קרובות חסר לנו רק טיפה של זמן לדבר הכי חשוב: לעצמנו.


מה לעשות אם בריצות הטרם-חגיגיות לא הצלחנו להקדיש את השעה-שעתיים הכל כך נחוצות כדי לבקר אצל קוסמטיקאית? הרי גם בשמלה הכי יפה המראה של עייפות על פניה של בעלת הבית לא יוסיף שמחה לא רק לה, אלא גם לסובבים לה.

בחג הזה אפשר לא לדאוג! סטיילר מצא פתרון וייספר לך מה צריך לעשות כדי להיראות צעירה ורעננה, להחזיר לעורך גוון טבעי ועדין, ולך - מצב רוח חגיגי וכל זאת - רק ב... 20 דקות !
20 דקות - ויש לך ניצוץ בעיניים, עורך רענן וצעיר, ואת לא מספיקה לקבל מחמאות !

תכירו: מסכה על בסיס בד לא ארוג

המשיבה לעורך גמישות ומראה צעיר. מרכיבים צמחיים טבעיים מחליקים את הקמטים, מחטבים תווי פנים, שומרים על רמת לחות אופטימאלית ופועלים כנוגדי חמצון.

שילוב מינרלים מאיצים ייצור קולגן טבעי, מזינים את העור במהירות רבה, תורמים להתחדשות תאי העור ומשיבים לעורך מראה טבעי רענן וחיוני. המסכה יעילה במיוחד במקרים של עור עמום, אנמי ועייף מתאים לכל סוגי העור .

מסכות לעניים

מסכה לעור מסביב לעיניים

מסכה מיוחדת לעור מסביב לעיניים מאפשרת תוך 20 דקות לטשטש ולהפחית סימני עייפות ומתח. מרכיבי הקרם מונעים התייבשות העור וגורמים למראה חלק ורך כמשי. תוספת חלבוני צמח ארגניה הידוע כתגלית החדיש בעולם הקוסמטיקה, נלחמת בתופעות הזדקנות העור, פועלת למילוי קמטים והעלמת מראה קמטוטי, משפרת מראה ומסירה נפיחות.

הוראות שימוש: יש להוציא את המסכה מהאריזה ולהצמידה לעור פנים נקי. לאחר 20-25 דקות יש להסיר את המסכה ולמרוח את הנוזל הנותר, לאחר מכן ניתן להשתמש בקרם עיניים רגיל.

מסכות לעניים

מסכות אלו, כמו כל המוצרים האחרים של חברת בלקוסמקס, עשויים על בסיס מרכיבים טבעיים.


ניתן לרכוש את המסכות באתר
:
http://evaline.co.il


הוסיפו תגובה
תגובות לכתבה
בניית אתרים  Eva software   כתבו לנו אודות RSS  RSS


כל הזכויות שמורות ל styler
כל התוכן המפורסם באתר הינו בבעלות הבלעדית של מקימי ועורכי האתר .
כל השימוש בתוכן של האתר מותר אך ורק באישור של בעלי האתר.