סודות המניקור: פרנצ'

יופי / ידיים
מאת: סטיילר

פרנץ'– זה מה שצריך לעצור עליו את הבחירה, אם את לא יודעת מה בדיוק את רוצה: ללכת למסיבה, לפגישה חשובה שבה תלויה התפתחות הקריירה שלך, לארגן ערב רומנטי עם אהובך.

בעיקרון, פרנץ'- זו בחירה טובה בעונה זו. יתר מכך, עם אותו מניקור באותו היום את יכולה בהצלחה רבה להשתתף בכנס חשוב וארוחה משפחתית עם חמתך לעתיד.

נפרנצ' מניקור זכיר מהו מניקור פרנץ' הקלאסי. בדרך כלל הציפורניים די קצרות או ציפורניים באורך בינוני (מה שמתאים לנשות עסקים) בצורה מעט מעוגלת. יחד עם זאת, הקצה צריך להתאים לצורה הטבעית של הציפורן. לכל אחת צורת ציפורניים שונה: חדה, עגולה, ישרה.

דרך אגב, במציאות סוג זה של מניקור לא שייך בשום צורה לצרפת. הוא הומצא לפני כ - 30 שנה על ידי יוצר חומרי קוסמטיקה אמריקאי צעיר לפי הזמנות הבוסיות בהוליווד, שרצו שיהיה להן את הסוג המיוחד הזה של מניקור לצורך צילומים בסרטים.
ביצירת פרנץ' מניקור משתמשים בשני גוונים של לק. באפשרות הקלאסית אחד מהם - לבן לא שקוף. הוא נמרח כקו על קצה הציפורן וחוזר על הצורה הטבעית של הציפורן. אם עבורך זה תהליך שאת רגילה אליו, אפשר לעשות זאת מבלי יד רועדת לפי העין.

מניקור פרנצ'אם עדיין לא התרגלת לעשות פרנץ', עדיף להשתמש בתבניות מוכנות מראש, שמכסות את שאר הציפורן ומאפשרות לעשות קו לבן ישר מושלם.

אבל בכל מקרה אחרי ייבוש הגוון הלבן, כל הציפורן מתכסה בלק שקוף בגוון האהוב עלייך ואז במחזק. בעיקרון, אין כאן שום דבר מסובך.

הגוונים הכי נפוצים של הלק בעונה הזאת הם גוונים של ורוד בהיר או צבעי בז'.

בעצם ניתן להסביר זאת בקלות, אם נזכרים בעקרונות הראשיים של העונה, שביניהם שמלה לבנה קטנה וחצאית בסגנון קצפת. למראה כזה מניקור פרנץ' הקלאסי מתאים ביותר.הוסיפו תגובה
תגובות לכתבה
בניית אתרים  Eva software   כתבו לנו אודות RSS  RSS


כל הזכויות שמורות ל styler
כל התוכן המפורסם באתר הינו בבעלות הבלעדית של מקימי ועורכי האתר .
כל השימוש בתוכן של האתר מותר אך ורק באישור של בעלי האתר.