איך להילחם בצלוליט ללא מאמצים רבים

יופי / צלוליט
מאת: סטיילר

את בטח תמצאי תירוצים רבים למה לא לעשות התעמלות (אין זמן או כוח), את יכולה לתרץ אי נוחיות מדיאטות (בסופו של הדבר דיאטות קיצוניות זה באמת דבר לא בריא לגוף), את יכולה לא לעשות מסאז' ולא ללכת לקוסמטיקאית (כי זה יקר)... אבל אם את כבר נמצאת בתוך האמבטיה, זה אומר שמצאת לכך זמן. והכוחות לא מתבזבזים.

הגיע הזמן להתפטר מהשומנים, וגם ללא מאמצים רבים. בשביל זה יש למעוך ולצבוט במקומות הבעייתיים (הצלוליטיס) . אפשר להגביר את היעילות של המסאז' ולהשתמש בתוספים שונים כמו שמנים וצמחים לאמבטיה. למניעת הצלוליטיס עוזרים שומנים כמו לבנדר, רוזמרין, מנטה.

שמן אמבט

יש לעשות את האמבטיה במשך 20 דקות - עד לחימום מוחלט של המקומות בהם יש צלוליטיס. לאחר מכן מתחילים במסאז' בתוך המים - האגן, הבטן והירכיים. יש לקחת בחשבון, שכשמעסים את הבטן, יש לאמץ את השרירים שלה. תעברי על האזורים הבעייתיים בעזרת ליפה עד לתחושה של צריבה. תנוחי כ 5 דקות ואז תתחילי בחלק העיקרי של המסאז' - צביטות.

אמבטיה


באגודלים ובאצבע המורה של שתי הידיים תתפסי את קפלי העור יחד עם השומן. לכל אזור בעייתי יש להקדיש לא פחות מ 8-10 דקות. לאחר מכן תתקלחי במים פושרים ותמרחי תחליב גוף או קרם מזין.

הוסיפו תגובה
תגובות לכתבה
1 איזה יופי!
שרית א.   5/6/2008

בניית אתרים  Eva software   כתבו לנו אודות RSS  RSS


כל הזכויות שמורות ל styler
כל התוכן המפורסם באתר הינו בבעלות הבלעדית של מקימי ועורכי האתר .
כל השימוש בתוכן של האתר מותר אך ורק באישור של בעלי האתר.