טיפוח הציפורניים

יופי / ידיים
מאת: סטיילר

ידיים יפות וציפורניים מטופחות - הם כרטיס הביקור שלך. לפי המראה של הידיים שלך אפשר לומר הרבה דברים על עצמך- על הבריאות שלך, על אופי שלך, על אורח החיים שלך ועוד.. לכן חשוב להגדיש זמן לטיפוח הציפורניים פעם אחת בשבוע לפחות, אפילו שאין לך זמן לביקור אצל המניקוריסטית.


1. הצעדים הראשונים לטיפוח הציפורניים הם, קודם כל, הפסקת עישון ותזונה נכונה. יש לצרוך פירות וירקות טריים, בשר ומוצרי חלב. לא מומלץ להרבות בדיאטות דלות קלוריות וצומות.

2. תמנעו עד כמה שיותר מגע עם אבקות כביסה, חומרי ניקוי וסבון לא איכותי. בעת ניקיון הבית יש להשתמש בכפפות.

3. יש להסיר את העור המת מסביב לציפורן. אם יש לך עודף של עור מת, יש לפנות למומחה.

4. תשתמשי בחומרי הגנה. יש לתת עדיפות לחומרים שמכילים שומן ולא מים, כיוון שהשומן דוחה מים מבלי לשאוב לחות מהציפורניים. יש למרוח את חומרי ההגנה באופן קבוע.

5. להזנת הציפורניים יש להשתמש בקרם עם תוספת של ויטמינים A ו D. את קרם ההזנה יש למרוח לפני השינה.

6. יש לנקות את הציפורניים יומיום. ציפורניים מטופחות יש לנקות 2-3 פעמים בחודש. לניקוי הציפורניים יש להשתמש במברשת מיוחדת (אפשר מברשת שיניים) וסבון נוזלי.

חיזוק הציפורניים בתנאים ביתיים

יש לך ציפורניים יפות, אבל בהגיעם לאורך מסוים הן נשברות? הציפורניים שלך מתפצלות, ולכן אין אפשרות להאריך אותן? יש שיטות נפלאות לחיזוק הציפורניים!

חזקי את ציפורנייך וכבר אחרי שבוע תוכלי להשוויץ בציפורניים ארוכות וחזקות!
הנה שיטה לחזק את הציפורניים בתנאים ביתיים.

לחיזוק הציפורניים תצטרכי: משייף לציפורניים טבעיות, אצטון או נוזל להסרת לק, דבק מיוחד לציפורניים וחתיכת בד משי, מפית לבנה, או תחבושת. תגזרי מהבד חתיכות בצורת הציפורן. את הציפורן הטבעית תשייפי מעט, כדי להוריד את הברק. תורידי את השמנוניות בעזרת האצטון. תניחי את הבד על הציפורן ותשפכי מעל דבק. כשהדבק יתייבש, תיישרי את הציפורן על ידי שיוף. כעת הציפורן המחוזקת תצמח מבלי להישבר! אם את רוצה שיהיה לך פרנץ', אפשר לחזק רק את קצה הציפורן.

מניקור בתנאים ביתיים

יש לשמור על ידיים מטופחות ויפות. הרי אין זה סוד שאנשים שתשוחחי איתם ישימו לב קודם כל לידיים. אם בגלל סיבות מסוימות את לא יכולה לבקר אצל המניקוריסטית, תעשי מניקור בבית. בהמשך תקראי כיצד לעשות מניקור נכון בעצמך. בשביל המניקור תצטרכי: צמר גפן, מסיר לק, קערה עם מים חמים, משייף לציפורניים טבעיות, מספריים, פושר (מקל עץ לדחיפת העור), צבתית לעור, מפיות, קרם ידיים, אבן או משייף מקרמיקה.

צעדים בעשיית המניקור

קודם כל נסלק את הלק הישן מהציפורניים. לאחר מכן נשייף את אורך הציפורניים וניתן לציפורניים צורה רצויה. חשוב לעשות זאת לפני הטבילה במים, אחרת הציפורניים שהורטבו יתחילו להתפצל לאחר השיוף! שמים בקערה מים חמים ומוסיפים סבון נוזלי ומלח אמבט. טובלים את הידיים בקערה למשך 5-10 דקות. מוציאים את הידיים וסופגים במפית. בעזרת הפושר מזיזים את העור מסביב לציפורן.

בעזרת המספריים חותכים את העור המת. לאחר מכן עוברים עוד פעם עם צבתית לעור. את כריות האצבעות יש לעבד בעזרת האבן או משייף קראמי. מורחים את הידיים בקרם ומחכים עד שייספג. סופגים את השמנוניות שעל הציפורן בעזרת אצטון. מורחים לק.

איזו צורה מתאימה לציפורניים שלך?

על אצבעות קצרות ועבות הציפורניים צריכות להיות מעוגלות ומוארכות. ציפורניים מרובעות יעשו את האצבעות שלך עוד יותר עבות.

יד דקה עם אצבעות ארוכות - חלומה של כל אישה. הציפורניים הכי מתאימות - מרובעות באורך בינוני.

חסרונות של ידיים גדולות יסתירו ציפורניים מעוגלות באורך בינוני, המכוסות בלק בהיר שקוף.

לק כהה מאריך את הציפורניים, בהיר - מקצר.

גוונים של חום ויין כדאי להניח על ציפורניים ישרות עם צורה מושלמת.

הוסיפו תגובה
תגובות לכתבה
1 תנסו את המחזק של תפוח זה יפתור את הבעייה מניסיון.
קוסמטיקית ודיילת יופי   8/6/2013

בניית אתרים  Eva software   כתבו לנו אודות RSS  RSS


כל הזכויות שמורות ל styler
כל התוכן המפורסם באתר הינו בבעלות הבלעדית של מקימי ועורכי האתר .
כל השימוש בתוכן של האתר מותר אך ורק באישור של בעלי האתר.