איזו תסרוקת מתאימה לצורת הפנים שלך?

יופי / שיער
מאת: סטיילר

כשאת בוחרת לך תסרוקת חדשה, על מה את מסתמכת? על עצותיה של החברה? על האופנה? או אולי על תמונה של דוגמנית יפה במגזין? סטייל מציג בפנייך את הדברים החשובים ביותר בבחירת תספורת.

תסרוקות מותאמות על ידי הספרים לפי מספר שלבים. קודם כל, בחירת התסרוקת או תספורת צריכה להתבצע לפי איכות השיער ומבנה הפנים שלך. אם יש לך שיער עבה, ישנן תספורות שלא תתאמנה לך. במקרה של שיער דק מאוד צריך לבחור תספורת עם נפח. אם יש לך שיער שנוטה להתבלגן, תעשי תספורת מוארכת.

איזו תסרוקת מתאימה לסוג פנים...

פנים בצורת אליפסה נחשבות למושלמות. לנשים עם פנים בצורת אליפסה תתאים כל תסרוקת. צורות הפנים אחרות, בעזרת תסרוקות, מנסים לקרב לצורת האליפסה.

תספורת    תסרוקת

תסרוקות לפנים עגולות. לפנים עגולות מומלצת תסרוקת שהבסיס שלה מתרחב מהאוזניים מעלה. המטרה - "להאריך" את הפנים. את השיער בחלקו העליון של הראש יש להרים, ולהשאיר בצדדים כמות קטנה ממנו. אבל עדיף לעשות צורה אסימטרית (פוני לצד, שיער מסורק לצד). אל תסרקי את השיער חלק לשני הצדדים, תסרוקת כזו לא תתאים לך.

תספורת פנים עגולות


תסרוקות לפנים מרובעות. תתאים תספורת ותסרוקת אסימטרית (בעיות הפנים המרובעות דומות לאלו של הפנים העגולות). בעזרת התסרוקת יש להרים את קו המצח. יתאים לך שיער גלי, אוזניים פתוחות למחצה. אל תעשי פוני ארוך ועבה, תמנעי מתסרוקות סימטריות.

תספורת פנים מרובעות

תסרוקות לפנים בצורת משולש. את צריכה לבחור תסרוקת, שהצד הכי רחב שלה יהיה בקו האמצע של האוזן. אל תגדישי את הלחיים הרחבות, אל תעשי פוני קצר ואל תסרקי את הצדדים אחורנית. תתאים לך תסרוקת עם פוני ארוך או לצד.

תסרוקות לפנים בצורת משולש

תסרוקות לפנים מלבניות ומוארכות. תבחרי תסרוקת המכסה את האוזניים ושהשיער יהיה פזור. ניתן לעשות פוני עבה עד הגבות, מכיוון שיש "לקצר" את הפנים. תמנעו משיער ארוך וישר.

תסרוקות לפנים מלבניות ומוארכות


עוד המלצות להתאמת התסרוקות.

אף. בבחירת התסרוקת יש לקחת בחשבון את קווי הפנים. הספרים משום מה, שמים לב לאף. אף ארוך - תעשי תסרוקת נפוחה עם פוני ארוך ונפוח. אל תסדרי את השיער חלק. אם יש לך אף קטן, תעשי תסרוקת עם שיער קצר ללא פוני. עם אף עבה, תסרקי את השיער מהפנים ותרימי אותו גבוה מעל המצח.

עיניים. עיניים שיש מרחב רב ביניהן - תרימי את השיער ותסדרי אותו בגל מעל המצח, כדי שהוא ירד חלקית אל המצח. אם יש לך עיניים שהמרחב ביניהן קטן תרימי את השיער למעלה, תוסיפי לו נפח ליד הרכות, את השיער שבצידי הפנים תסדרי לאורך הלחיים.

צוואר. צוואר ארוך תכסי עם השיער. אם יש לך צוואר קצר להיפך, תחשפי אותו, במקרה כזה יתאים לך קארה קלאסי.

אוזניים. אם יש לך אוזניים גדולות, תכסי אותן בעזרת השיער בערך למחצה.

גובה. אם את בעלת גובה נמוך, לא תתאים לך תסרוקת נפוחה. אם, להיפך, את גבוהה, תעשי תסרוקות נפוחות, זה "יגדיל" את הראש ויזואלית.

הוסיפו תגובה
תגובות לכתבה
1 מכוער
זיו משומר   10/6/2009

2 אם יש לי שיער גלי עד מתולתל????
תות   1/2/2010

3 מהמם !
נטלי   3/9/2010

4 תסרוקת
מאוכזבת   9/5/2010

5 אוייישש
אן קריסטין פרשקובסקי   3/6/2012

בניית אתרים  Eva software   כתבו לנו אודות RSS  RSS


כל הזכויות שמורות ל styler
כל התוכן המפורסם באתר הינו בבעלות הבלעדית של מקימי ועורכי האתר .
כל השימוש בתוכן של האתר מותר אך ורק באישור של בעלי האתר.