תזכורות יעזרו!

המבחן מתקרב, פרויקט חדש או מצגת? הראש מסוחרר ובנוסף את חייבת לזכור כמות אדירה של מידע שולי: מה לקנות לארוחת הערב, למי להתקשר, עם מי להיפגש...את שוכחת מכל הדברים הקטנים והמשמעותיים האלה? תכיני לעצמך פתקים צבעוניים ותכתבי בהם תזכורות – זה יעזור לך!

תקופת הריון

הריון – זמן להרגשה טובה !

אילו חדשות טובות: בקרוב תהיי אימא! נס קטן ישנה את חייך לתמיד, אבל לכל זה קודמת תקופה חשובה לא רק לאימא אלא גם לתינוק – 9 חודשים של המתנה. מרגע הכניסה להריון צצות הרבה בעיות: חולשה, לפעמים נשירת שיער, אנמיה ועוד... אנחנו נספר כיצד להתמודד עם כל אי הנעימות הזאת ולשמור על חיוך על השפתיים.

להמשך הריון – זמן להרגשה טובה !

איך לעבור את ההריון בלי להתגרש

ההריון הוא זמן נהדר להתקרבות ולשותפות, אך מצד שני גם תקופה לא קלה לזוגיות ושעת מבחן חשובה, שלעתים יכולה לגרום לריחוק רב, בעיקר ביחסים האינטימיים. קבלו מספר עצות שיעזרו לכם לעבור את ההמתנה – ביחד.

להמשך איך לעבור את ההריון בלי להתגרש

שינויים פיזיולוגיים בהריון

במהלך ההריון חלים בגוף האשה שינויים, הן גופניים והן נפשיים. אחדים מהם מעוררים שמחה ותקווה, ואילו אחרים גורמים חרדה, אי נוחות ואף סבל גופני.

להמשך שינויים פיזיולוגיים בהריון

יחסי מין במשך ההריון

בימינו מדברים אנשים על יחסי מין ביתר חופשיות מאשר בעבר. למרות זאת, כשהדברים מגיעים ליחסי מין במשך ההריון, צץ ועולה משהו מהשמרנות הישנה.

להמשך יחסי מין במשך ההריון

תקופת הריון

בניית אתרים  Eva software   כתבו לנו אודות RSS  RSS


כל הזכויות שמורות ל styler
כל התוכן המפורסם באתר הינו בבעלות הבלעדית של מקימי ועורכי האתר .
כל השימוש בתוכן של האתר מותר אך ורק באישור של בעלי האתר.