להחליק אותו!

בדרך כלל אנחנו מתייחסות לכל פרט בשיא הרצינות. אבל מה שהכי חשוב בתקופה הזאת - זה השיער. האופנה דורשת כעת שיער חלק. ה"מתכון" פשוט מאוד: יש למרוח על שיער רטוב קרם לחות ולייבש עם פן תוך כדי סירוק במברשת עגולה  ומשיכת השיער כלפי מטה.והדובדבן שבקצפת – ספריי סיליקון לברק ולהורדת הנפח.

תקופת הריון

האם את רגועה למען התינוק שלך?

אם את בהריון – אסור לך להתעצבן! התפרצויות של כעס או עצבים בתקופת הריון וגם לאחר לידה משפיעים לרעה גם על העובר וגם על התינוק. מצבי לחץ עלולים לגרום להפלה במיוחד בתחילתו של הריון.

להמשך האם את רגועה למען התינוק שלך?

החיים אחרי הלידה

כאם טרייה את נמצאת בפתחה של דרך חדשה שתביא בעקבותיה פרידה מהיבטים מסוימים של עצמך וכשמדובר בילד הראשון – אף פרידה מעצמך כילדה מתבגרת.

להמשך החיים אחרי הלידה

סקס בזמן הריון

האם כדאי להמשיך ביחסי מין בזמן ההיריון? רבים חושבים שזה עלול לגרום נזק לעובר. האם זה נכון? בשנים האחרונות מבטים על חיי המין, בין היתר על סקס בזמן ההיריון השתנו משמעותית.

להמשך סקס בזמן הריון

הריון במשרד

אם בתחילת ההיריון יותר חשבת על איך להגיע לעבודה ולהימנע מפקקים בדרך ובחילות בתחבורה הציבורית, אז בשלבים המאוחרים יותר המחשבות הללו מתחלפות למשהו אחר – איפה למצוא את הכוחות ליום עבודה בן 8 שעות במשרד, במיוחד אם במשך כל היום את צריכה לבלות מול המחשב...

להמשך הריון במשרד

תקופת הריון

בניית אתרים  Eva software   כתבו לנו אודות RSS  RSS


כל הזכויות שמורות ל styler
כל התוכן המפורסם באתר הינו בבעלות הבלעדית של מקימי ועורכי האתר .
כל השימוש בתוכן של האתר מותר אך ורק באישור של בעלי האתר.