משחקי זכרון

מחקרים שנערכו באוניברסיטת "סטנפורד" הראו כי נשים יותר מהגברים זוכרות רגעים הקשורים לתחושות ודאגות עוצמתיות...זו הסיבה למה בן הזוג שלך אינו זוכר את המריבות שלכם (ובעיקר את הנושאים שלהן)!

שומרים על משקל

אחרי החגים - חוזרים לגזרה

כולנו מכירות את ימי החג הנינוחים. החופש, הנחת, הרוגע וה...מזון המשובח האינסופי שאנו מכניסות לבטננו. אין ספק שימי החגים גורמים לכולנו לשלם מחיר כבד כשאנו עולות על המשקל.

להמשך אחרי החגים - חוזרים לגזרה

איך לא תתנוונו בימי החורף הקרים

ישראל אינה ידועה כאחת המדינות אותן פוקדים חורפים קשים במיוחד, אבל בכל זאת ישנם ימים קרים ורוב הלילות בעיקר באזור ירושלים וצפון הארץ מקפיאים במיוחד. הנטייה הטבעית שלנו וגם אחת ההנאות הגדולות בימי חורף קרים ואפרוריים משהו, היא להתכרבל ביחד או לחוד מתחת לשמיכות, לשתות חם לצפות בטלוויזיה עד שנרדמים ובעיקר לנשנש, ועוד לנשנש ו...עוד

להמשך  איך לא תתנוונו בימי החורף הקרים

תגידו, מה אתם אוכלים?

ניתן לחלק את כל האנשים לקבוצות כאשר זה נוגע למזון שהם אוכלים. יש כאלה שמתעוררים בלילה ומתנפלים על המקרר כאשר הם שולפים ואוכלים ממנו את כל מה שבא ליד. יש כאלה שמעדיפים רק דברים מתוקים, אחרים לא יכולים להעביר יום אחד ללא בשר...וכך הלאה. אם תלמדו להכיר את הרגלי התזונה שלכם בעזרת העצות הבאות, תוכלו לשלוט בדחפים שלכם בצורה היגיונית ולהימנע מאכילה מופרזת ומיותרת.

להמשך תגידו, מה אתם אוכלים?

כיצד למנוע אכילה לפני השינה?

אם גם אתם מתעוררים בבוקר עייפים ובקושי סוחבים את יום המחרת, נסו להיזכר מה אכלתם בליל אמש, לפני השינה. כמויות המזון שאכלתם, שעת האכילה וסוג האוכל ייקבעו איך תעברו את הלילה, האם תשנו טוב, תתהפכו מצד לצד, כיצד תקומו בבוקר ואיך ייראה היום שלכם.

להמשך כיצד למנוע אכילה לפני השינה?

שומרים על משקל

בניית אתרים  Eva software   כתבו לנו אודות RSS  RSS


כל הזכויות שמורות ל styler
כל התוכן המפורסם באתר הינו בבעלות הבלעדית של מקימי ועורכי האתר .
כל השימוש בתוכן של האתר מותר אך ורק באישור של בעלי האתר.