פחד? אין מילה כזאת.

הפחד מפיטורין מזיק לבריאות יותר מאשר הפיטורין בפועל. דאגות ומחשבות על אובדן מקום עבודה גורמות להפרעות שינה ואכילה, נזק ללב ודיכאון. כדי לגרש מחשבות לא נעימות על פיטורין, דמיינו תמיד את התמונה ההפוכה – כיצד אתם מצליחים בקריירה שלכם!

שומרים על משקל

4 טעויות בהרזיה

השאיפה לרזות, כנראה תפורה בתוך תת המודע של האישה המודרנית, זה נפוץ אפילו בין נשים שלא צריכות לרדת במשקל. במרדף אחר הרזון אנחנו מוכנות להכל. ובכל זאת, ישנם דברים שלא מומלץ לעשות אותם.

להמשך  4 טעויות בהרזיה

לשמור על המשקל לאחר הדיאטה

רבים חושבים שלרזות – זה מאוד קשה, אבל דעה זו לא בדיוק נכונה. לא כל כך קשה לרזות כפי שזה קשה לשמור אחר כך על המשקל שעליו חלמתם ושהשגתם בדרכים קשות כל כך. איך לגרום לכך, שלאחר סיום הדיאטה לא יחזרו הקילוגרמים שנשרו? עצות מסטיילר תעזורנה לכם להישאר חטובים לאחר הדיאטה!

להמשך לשמור על המשקל לאחר הדיאטה

מרזים בדרך נכונה

התעייפת מעצות איך לרזות ומהצעות לדיאטות שונות? לרוב האנשים דבר כמעט בלתי אפשרי לבשל כל יום ארוחות המוצעות בדיאטה, וישנם כאלה שהצורך לספור באופן קבוע את הקלוריות מכניס אותם לדיכאון. אומנם לשמור על משקל אופטימאלי יכול להיות דווקא דבר פשוט, אם רק לזכור כמה דברים.

להמשך מרזים בדרך נכונה

משקל אידיאלי

אין מחמאה טובה יותר לאישה מאשר לשמוע שהיא נראית הרבה פחות מ... אבל כשעלינו לענות על השאלה "בת כמה אני נראית?" – אנו לא מביטים רק על הפנים כדי לברר האם ישנם קמטים או לא. מה שחשוב באמת – זה המראה הכללי: הגוף, היציבה. אנו בוחנים את הידיים, הצוואר, ורק לאחר מכן – את הפנים. ביופייה של אישה בעלת מבנה גוף והליכה יפה לא יפגעו אפילו כמה קמטים. אבל למראה חיצונה של יפיפייה מטופחת עם גוף שמן והליכה כבדה לא תורם אפילו עור חלק ועדין.

להמשך משקל אידיאלי

שומרים על משקל

בניית אתרים  Eva software   כתבו לנו אודות RSS  RSS


כל הזכויות שמורות ל styler
כל התוכן המפורסם באתר הינו בבעלות הבלעדית של מקימי ועורכי האתר .
כל השימוש בתוכן של האתר מותר אך ורק באישור של בעלי האתר.