תזכורות יעזרו!

המבחן מתקרב, פרויקט חדש או מצגת? הראש מסוחרר ובנוסף את חייבת לזכור כמות אדירה של מידע שולי: מה לקנות לארוחת הערב, למי להתקשר, עם מי להיפגש...את שוכחת מכל הדברים הקטנים והמשמעותיים האלה? תכיני לעצמך פתקים צבעוניים ותכתבי בהם תזכורות – זה יעזור לך!

דיאטות

דיאטת חלב ותפוחים

דיאטה זו מבוססת על אכילת תפוחים במשך כל היום – ללא הגבלה ושתיית 1 ליטר חלב רגיל 3%.

להמשך דיאטת חלב ותפוחים

דיאטה בשביל הכוח: 6 שיטות להחזיר את הכוחות והבריאות!

כיצד להרגיש באביב ערנית ולהיות עם שימחת חיים? לא לישון בעמידה ולהתמודד עם כל הדברים בבית ובעבודה? מסתבר שיש מספר שיטות ומתכונים, אשר יאפשרו לכם להתמודד עם חוסר הכוח האביבי. אילו? אנחנו נספר לכם עליהם.

להמשך דיאטה בשביל הכוח: 6 שיטות להחזיר את הכוחות והבריאות!

סודות מכל העולם – איך להישאר חטובים

דיאטה יפנית, דיאטה ים-תיכונית, אפילו לצרפתיות יש דיאטה משלהן. כשמדובר על לנושא ההרזיה, נוצרת תחושה שלכל עדה בעולם יש מתכון משלה. אולי נוכל לקחת אצל כל דיאטה בכל עדה את כל היתרונות ולגלות את כל הסודות?

להמשך סודות מכל העולם – איך להישאר חטובים

דיאטה יפנית

זה נס של הקליניקה היפנית יאקס. הנס בכך, שבמשך 13 ימים הגוף עובר לעבודה גדולה יותר. תוך זמן קצר הדיאטה מאזנת את חילוף החומרים בגוף. היוצרים מבטיחים תוצאה דומה לפחות לשנתיים שלוש. התנאים: במשך 13 ימים אסור לצרוך סוכר, מלח, אלכוהול ודברי מאפה. בין הארוחות אפשר ללא הגבלה לשתות מים: יש לעשות את הדיאטה בדיוק מבלי לשנות את הסדר, מפני שרק כך מתרחשים השינויים בחילוף החומרים.

להמשך דיאטה יפנית

דיאטות

בניית אתרים  Eva software   כתבו לנו אודות RSS  RSS


כל הזכויות שמורות ל styler
כל התוכן המפורסם באתר הינו בבעלות הבלעדית של מקימי ועורכי האתר .
כל השימוש בתוכן של האתר מותר אך ורק באישור של בעלי האתר.