איך בדיוק מצליחים היפות והיפים של הוליווד לשמור על גזרה מושלמת ולהיראות מיליון דולר ? אל תתבלבלו, גם להם זה לא ממש פשוט. שמירה על תזונה נכונה, תוספי תזונה ואימוני כושר מפרכים מביאים אותם לתוצאות מדהימות. בפניכם כמה טיפים של כוכבים.
רשת ה-CNN סקרה לאחרונה מספר שיטות אותן מאמצים הכוכבים של הוליווד שמרצדים אצלנו על אקרני הקולנוע וגם המסך הקטן. נתחיל בממצאים באופן כללי ונרד לפרטים אצל מספר כוכבים שכולנו מכירים היטב.


מועדון ארוחת הבוקר

אז ככה, לא משנה מה הם אוכלים או לא אוכלים, הכוכבים מקפידים על ארוחת בוקר עשירה ומזינה. ארוחת בוקר המורכבת ממזון עשיר בירקות פירות ודגנים מלאים וסיבים תזונתיים מסייעת בתהליכי הרזיה על ידי כך שמפעילה בצורה טובה יותר את מערכת העיכול ומורידה את נחשק בנשנוש במהלך היום.

מאמני הכושר הבכירים ביותר של כוכבות כמו פנלופה, ג'נט ג'קסון, ומדונה ממליצים לאכול כבר בשעה הראשונה לאחר ההשכמה.

המשותף לכל הסלבס , לפי כתבת המגזין של ה- CNN הוא הימנעות כמעט מוחלטת של מזונות "לבנים" – פחמימות ריקות פשוטות כמו לחם לבן, עוגות, עוגיות, פיצות וכל מה שעשוי מקמח לבן. המעבר למוצרים מקמח מלא, כולל פסטה היה טבעי עבורם.

בנוסף, כל הכוכבים, בנוסף לדיאטה, עושים כושר בצורה יומיומית ואינטנסיבית כך שהשילוב סין מזון ופעילות מביא לתוצאות האידיאליות.

נעבור לכמה כוכבים עם תפריט מעניין, וננסה לבדוק אם גם אנחנו יכולים.
הוסיפו תגובה
תגובות לכתבה
בניית אתרים  Eva software   כתבו לנו אודות RSS  RSS


כל הזכויות שמורות ל styler
כל התוכן המפורסם באתר הינו בבעלות הבלעדית של מקימי ועורכי האתר .
כל השימוש בתוכן של האתר מותר אך ורק באישור של בעלי האתר.